Wielka promocja na Valvex! >Kliknij tutaj i sprawdź!<                                      telefon  Infolinia: 603 658 272 (pon-pt 8:00-15:30)    mail: sklep@superbateria.pl

Opcje przeglądania
Producenci

Płyty przyłączeniowe i montażowe do wentylacji


Płyty przyłączeniowe to elementy, które służą do połączenia przewodów wentylacyjnych z innymi komponentami, takimi jak anemostaty czy kratki nawiewne. Ich zadaniem jest zapewnienie solidnego i szczelnego łączenia między różnymi elementami systemu wentylacyjnego.

Płyty przyłączeniowe marki Zehnder

Płyty montażowe do wentylacji marki Zehnder są specjalnie zaprojektowanymi komponentami, które służą do łączenia przewodów wentylacyjnych z urządzeniami tego producenta, takimi jak rekuperatory ciepła, nagrzewnice czy kratki nawiewne.

Zehnder jest znany z wysokiej jakości produktów wentylacyjnych, dlatego jego modułowy system przyłączeniowy jest wykonany starannie, solidny i trwały. Płyty przyłączeniowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal lub tworzywo sztuczne, zapewniając nie tylko solidne połączenia, ale także odporność na korozję i długotrwałą wydajność.

System przyłączeniowy Comfowell to modułowe rozwiązanie, które zapewnia kompleksowość i maksymalną elastyczność. Jego elementy charakteryzują się kompaktowymi wymiarami, łatwością czyszczenia oraz umożliwiają sprawną i intuicyjną instalację, dzięki listwie zaciskowej do łączenia komponentów. Zapewnia to doskonałą izolację akustyczną. Dodatkowo system zawiera płyty montażowe umożliwiające podłączenie 4, 6 lub nawet 10 kanałów.

Oferowane przez nas płyty przyłączeniowe do wentylacji marki Zehnder występują często jako oryginalne elementy, dla konkretnej serii urządzeń. Chętnie doradzimy przy wyborze tych i innych akcesoriów do wentylatorów, klimatyzatorów i wentylacji.

Hurtownia instalacyjna superbateria.pl ma w sprzedaży również: klimatyzatory, centrale wentylacyjne, akcesoria wentylacyjne, a także ogrzewanie, w tym pompy ciepła, grzejniki czy zasobniki C.W.U.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium