INFOLINIA 693 856 497 

PON - PT 8:30 - 15:00

Producenci

Pompa na miarę Twojego lokalu

Zarówno pompa cyrkulacyjna, jak i obiegowa, to niezbędny element każdego gospodarstwa. Aby zapewnić niezawodność w instalacjach sanitarnych warto zdecydować się na rozwiązanie najwyższej jakości. Dostosowując urządzenie do swoich potrzeb, konieczne jest zapoznanie się ze szczegółowymi opisami parametrów pod modelami wybranych pomp, aby dokonać wyboru idealnego dla siebie. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania zarówno dla instalacji sanitarnych w małych domach jednorodzinnych, w większych domostwach, jak również w zakładach pracy.

Niezawodna pompa cyrkulacyjna

Szukając funkcjonalnych rozwiązań grzewczych nieodzownym elementem jest dobra pompa cyrkulacyjna. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkt marki GRUNDFOS. Model Comfort 15-14 B PM doskonale sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych oraz tych mieszczących dwie rodziny. Wyposażony on jest w silnik kulowy i nie posiada obracającego się ułożyskowanego wału. Jest to idealna opcja dla ciśnieniowych instalacji ciepłej wody.

Pompa obiegowa dla Państwa potrzeb

Zaraz obok pomp cyrkulacyjnych, kolejnym stałym elementem gospodarstwa jest pompa obiegowa, bez której nie obędzie się żadna zamknięta instalacja centralnego ogrzewania. Zależnie od modelu, dostępne pompy obiegowe osiągają wysokość podnoszenia nawet do 8 metrów. Wybrane pompy, takie jak np. pompa obiegowa FERRO GPA II 25-4-180 0601W, oprócz wody pitnej przystosowane są również do tłoczenia czystych cieczy, nie zawierających ciał stałych, włókien ani substancji oleistych. Pompa może być użytkowana do cieczy nielepkich, neutralnych chemicznie, niekorozyjnych i niewybuchowych. W naszej ofercie znajdą Państwo modele pomp, w których dozwolone temperatury cieczy oscylują między minimalną temperaturą wynoszącą 0°C i maksymalną wynoszącą +110°C. Odnośnie do pomp obiegowych, ich klasa ochrony waha się pomiędzy IP 44 a IP 42, natomiast oferowana klasa izolacji to H. W zależności od modelu pompy instalacja przebiega różnie. Dla większości modeli następuje ona z osią wału w pozycji poziomej i ze skrzynką zaciskową umieszczoną dowolnie, lecz nie pod pompą. Modele dostępne na superbateria.pl wymagają napięcia około 230V (-6% – +10%), 50/60Hz. Rozstaw przyłączy naszych modeli wynosi 180 mm. Dla prawidłowego funkcjonowania pompy należy zachować parametry otoczenia z minimalną temperaturą +2°C i maksymalną wynoszącą +40°C.

Zaproś jakość do swojego domu

Nasze urządzenia to rozwiązanie na każdą kieszeń – zakres cenowy jest bardzo szeroki, aby dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb. Pompy nadają się do wielu zastosowań, zależnie od Państwa preferencji przeznaczone są do wody pitnej, ale też innych cieczy o parametrach podobnych do wody. Niektóre pompy przystosowane są również do użytkowania z glikolem w stężeniu do 30%, przy zastrzeżeniu, że pompa pracowała będzie ze zredukowaną wydajnością. Oferowane produkty odznaczają się wysoką sprawnością i mają szeroki zakres funkcjonowania. Najwyższą jakość rozwiązania dostarczają trzy renomowane marki: GRUNDFOS, FERRO oraz WILO. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl