Producenci

Bojlery i zasobniki c.w.u. z podwójną wężownicą


Bojlery z podwójną wężownicą spiralną pozwalają na podłączenie ich do dwóch niezależnych źródeł ciepła, np. kotła C.O. i kolektorów słonecznych. Nasz sklep oferuje zasobniki C.W.U. z podwójną wężownicą znanych marek, takich jak GALMET czy FLAMCO.

GALMET TOWER BIWAL Wymiennik biwalentny 400l SGW(S)B z dwiema wężownicami spiralnymi 26-409000N GALMET TOWER BIWAL Wymiennik biwalentny 400l SGW(S)B z dwiema wężownicami spiralnymi 26-409000N
Cena: 4 137,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
GALMET TOWER BIWAL SGW(S)B Wymiennik biwalentny 500l   z dwiema wężownicami spiralnymi 26-509000N GALMET TOWER BIWAL SGW(S)B Wymiennik biwalentny 500l z dwiema wężownicami spiralnymi 26-509000N
Cena: 5 300,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
GALMET  Zasobnik wody kombinowany z dwoma wężownicami 500/160l 72-506000 GALMET Zasobnik wody kombinowany z dwoma wężownicami 500/160l 72-506000
Cena: 9 525,56 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Bojlery z podwójną wężownicą — charakterystyka i zalety

Wymienniki C.W.U. z podwójną wężownicą to znane od lat rozwiązanie ze względu na swą efektywność stosowane głównie do użytku domowego. Kluczowym elementem ich konstrukcji jest rura wygięta w kształt litery U, przez który płynie czynnik grzewczy, czyli woda podgrzana za pomocą różnych źródeł.

Do głównych zalet tych urządzeń należy krótki czas nagrzewania wody, zapewniany przez dwukrotnie większą niż przy jednej wężownicy powierzchnię grzewczą. Znacznie podwyższa to komfort korzystania z C.W.U. Podwójna wężownica przekłada się także na obniżenie kosztów podgrzewania wody. Co ważne nie wpływa ona na zwiększenie rozmiarów zasobników, dzięki czemu modele poziome można łatwo zamontować jako wiszące. Dostępne są także bojlery biwalentne stojące o większej pojemności, np. bojlery GALMET TOWER BIWAL o pojemności 250 litrów.

Bojlery z dwoma wężownicami to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przewidują duże zapotrzebowanie na ciepła wodę w budynku, a nie chcą przepłacać za inne droższe rozwiązania, np. dwupłaszczowe czy elektryczne. Dla 4-osobowej rodziny wystarczy wymiennik C.W.U. z dwoma wężownicami o pojemności 120 litrów, by nie dopuścić do sytuacji, że po kąpieli jednego z domowników pozostali będą musieli długo czekać na ciepłą wodę. Oczywiście, jeśli zużycie wody ma być wyjątkowo duże, warto zakupić bojler o większej pojemności.

Superbateria.pl — sklep internetowy ma duży wybór zasobników C.W.U. z jedną lub dwoma wężownicami. Oferujemy także baterie, ceramikę i akcesoria łazienkowe i grzewcze, części instalacyjne i urządzenia techniki grzewczej, Znajdziesz u nas między innymi wyposażenie łazienek, w tym armaturę łazienkową, a także pompy ciepła, zbiorniki buforowe do pomp ciepła czy armaturę grzewczą. Zapraszamy do zapoznania się ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium