Producenci

Zbiorniki buforowe nieemaliowane do pomp ciepła


Zbiorniki buforowe nieemaliowane dostępne w tej kategorii służą do akumulacji ciepła, które jest wytwarzane przez inne urządzenia grzewcze. Zgromadzona w nich gorąca woda jest następnie wykorzystywana do zasilania układu C.O., co przekłada się na niższe koszty ogrzewania w domu.

Zbiorniki buforowe nieemaliowane marki GALMET w ofercie sklepu Superbateria.pl

Zasobniki buforowe nieemaliowane to kluczowy element instalacji centralnego ogrzewania. Ograniczają częstotliwość załączania się kotła C.O., pompy ciepła czy innego źródła ciepła używanego do ogrzania domu, a przez to zwiększają ich żywotność.

Zbiorniki buforowe zabezpieczają instalację C.O. przed przegrzaniem, odgrywając rolę sprzęgła układu instalacji grzewczej. Dzięki nim możliwe jest równoczesne zasilanie budynków urządzeniami pracującymi tak w otwartym, jak i zamkniętym układzie zasilania. Mogą również znaleźć zastosowanie w instalacjach służących do wytwarzania wody lodowej.

Zbiorniki buforowe GALMET w naszej ofercie to głównie modele bez wężownicy o sprawdzonej konstrukcji zapewniającej maksymalne wykorzystanie ciepła. Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie pojemnością, np. 200 l, 300 l,400 l, 500 l czy 1 000 l. Przyłącza hydrauliczne na całej wysokości zasilają instalację grzewczą różnymi temperaturami czynnika grzewczego. Wykonane są z bardzo wytrzymałej, czarnej stali węglowej. Jeśli potrzebna jest większa wydajność zbiorników buforowych nieemaliowanych, można wybrać model z jedną lub dwiema wężownicami stalowymi albo z wężownicą miedzianą.

W naszym sklepie internetowym, oprócz zbiorników buforowych, posiadamy duży wybór urządzeń techniki grzewczej, w tym pompy ciepła czy armaturę grzewczą, a także baterii, ceramiki, akcesoriów łazienkowych i kuchennych oraz części instalacyjnych. Znajdziesz u nas m.in.: wyposażenie łazienek, a w nim armaturę łazienkową, a także zasobniki C.W.U. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszej oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium