telefon  Infolinia: 732 220 138 (pon-pt 8:00-15:30)    mail: sklep@superbateria.pl

GRUNDFOS COMFORT 15-14 B PM Pompa cyrkulacyjna 97916771

Dostępność: brak towaru
Cena: 597,72 zł 597.72
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: GRUNDFOS
Kod produktu: 97916771

Opis

GRUNDFOS COMFORT 15-14 B PM Pompa cyrkulacyjna

Pompa cyrkulacyjna GRUNDFOS Comfort 15-14 B PM przeznaczona jest do instalacji ciepłej wody użytkowej w domach jedno oraz dwurodzinnych. Wyposażona jest w silnik kulowy (sferyczny), który w przeciwieństwie do wcześniejszych silników z mokrym wirnikiem nie potrzebuje obracającego się ułożyskowanego wału. Takie rozwiązanie czyni pompę Comfort jeszcze bardziej niezawodną. Pompa znajduje zastosowanie tylko w ciśnieniowych instalacjach ciepłej wody. 

Pompa cyrkulacyjna c.w.u Comfort 15-14 B PM posada 1,5 metrowy przewód elektryczny.

Dane techniczne

Prędkości 1
H max 14 dm
Klasa TF 95
Dopuszczenia na tabliczce znamionowej CE,VDE,EAC,WEEE
Materiały
Korpus pompy  Mosiądz
Wirnik  Stal nierdzewna, EPDM, PPO, PTFE, grafit
Instalacja
Maksymalne ciśnienie pracy 10 bar
Type of connection Rp
Przyłącze rurowe 1/2
Długość montażowa 80 mm
Ciecz
Czynnik tloczony Woda
Zakres temperatury cieczy 2 .. 95 °C
Temperatura cieczy podczas pracy 60 °C
Gęstość 983.2 kg/m3
Dane elektryczne
Moc wejściowa przy prędkości 3 7 W
Częstotliwość podstawowa 50 / 60 Hz
Napięcie nominalne 1 x 230 V
Aktualna prędkość 3 0.07 A
Wielkość kondensatora - praca 0.6 µF
Rodzaj ochrony (IEC 34-5) IP44
Klasa izolacji (IEC 85) F
Zabezpieczenie silnika BRAK
Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie impedancyjne
Inne
Masa netto 1 kg
Masa 1.12 kg
Objętość wysyłkowa 0.003 m3

Komfort oraz efektywność całego systemu grzewczego jest zapewniana przez pompę, która odpowiada za regulowany obieg w danym układzie. Pompy cyrkulacyjne firmy Grundfos to produkt wysokiej jakości, charakteryzujący się znaczną wydajnością oraz inteligentnymi rozwiązaniami. Pompy współpracują z pozostałymi elementami obiegu cyrkulacyjnego, ale to one decydują o wydajności całego systemu. W sklepie superbateria.pl dostępnych jest wiele modeli pomp cyrkulacyjnych marki Grundfos. Zapraszamy do szczegółowego przejrzenia oferty przygotowanej dla tej kategorii produktowej.

Grundfos comfort to idealne rozwiązanie dla domu

W domach jedno lub dwurodzinnych zapewnienie ciepłej wody oraz sprawnego systemu grzewczego ma ogromne znaczenie. Pompy Grundfos comfort zostały stworzone z myślą o potrzebach mieszkańców takich budynków mieszkalnych. Oferują wiele korzyści, przy bardzo małym zużyciu energii. Oszczędność przy takiego rodzaju inwestycji jest kluczowa. Pompa grundfos up 15 14b została tak skonstruowana, by w każdej chwili można było dokonać wymiany jej poszczególnych części, czy też przeprowadzić zalecaną konserwację. Jak widać, wiele zalet ma pompa grundfos up 15 14b. Cena w tym przypadku ma drugorzędne znaczenie, ponieważ szereg jej zalet dla domu oraz parametry techniczne są bezsprzeczne. Sama pompa jest niewielkich rozmiarów, a jej siła tkwi w dokładnie przemyślanych rozwiązaniach technologicznych (w silniku jest magnes trwały). Pompy pracują na stałej prędkości obrotowej, co przekłada się na energooszczędność, a takich korzyści nie dają pompy pracujące w trybie ciągłym.

Pompa cyrkulacyjna cwu grundfos

Każdy wyrób przedstawionej marki to przykład precyzji i dbałości o technologię oraz komfort użytkownika. Cechy te posiada pompa grundfos up 15 14b działająca tak sprawnie, dzięki wirnikowi kulkowemu. Zalecana jest do montażu w domach, gdzie występuje instalacja z przewodem cyrkulacyjnym. Po zainstalowaniu pompy praktycznie natychmiast można korzystać z ciepłej wody w całym budynku mieszkalnym. Pompa cyrkulacyjna grundfos up 15 14b wyróżnia się cichą pracą, co przy dużych przestrzeniach jest niebywałą korzyścią. Ciepła woda z podgrzewacza jest rozprowadzana do wybranych punktów użytkowych. Korpus pompy został pokryty mosiądzem, dlatego jest ona odporna na korozję. Jednocześnie materiał ten pozwala na montaż pompy przy instalacjach wody pitnej. W wyposażeniu pompy znajduje się 1,5 metrowy przewód ze wtyczką na stale do niej przymocowany. Pompa cyrkulacyjna cwu grundfos jest objęta dwuletnią gwarancją producenta, który wprowadził możliwość jej przedłużenia w odpłatnej formie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium