HEATPEX ARIA Skrzynka rozprężna 3x75 523375001

HEATPEX ARIA Skrzynka rozprężna 3x75 523375001
Dostępność: brak towaru
Cena: 125,00 zł 125.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dostępność: brak towaru
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HEATPEX
Kod produktu: 523375001

Opis

HEATPEX ARIA Skrzynka rozprężna 3x75 523375001

Elementem systemu wentylacji jest skrzynka rozprężna HEATPEX ARIA CONNECT o średnicy 75 mm, wyposażona w innowacyjną technologię OneClick®. Służy ona do montażu anemostatów nawiewnych/wywiewnych. Wykonana jest z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu (PP), który jest pierwotnym surowcem do produkcji tego tworzywa. Dzięki specjalnemu dodatkowi plastyfikatora, skrzynka rozprężna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia niezawodne działanie przez wiele lat. Co więcej, polipropylen jest w 100% nadający się do recyklingu, co stanowi korzystny aspekt dla środowiska naturalnego.

Zalety produktu: 

Skrzynka rozprężna 75 mm HEATPEX ARIA CONNECT z technologią OneClick® umożliwia montaż na stropie lub podwieszanym suficie. Posiada trzy przyłącza 75 mm z uszczelkami i pierścieniami OneClick®, zapewniającymi łatwy i szybki montaż rur wentylacyjnych. Adaptowalne skrzydełka montażowe z regulacją wysokości oraz prążki ułatwiające przycięcie podejścia pod anemostat, zapewniają dokładne i precyzyjne dopasowanie. Płynna regulacja strumienia powietrza jest możliwa dzięki dedykowanej przepustnicy. System rekuperacji ARIA jest jedynym na rynku, który posiada najwyższą klasę szczelności – ATC 1 wg normy PN-EN 17192, co zapewnia większą energooszczędność i cichą pracę. Skrzynka jest wykonana z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego PP – polipropylen, a jej wysoka odporność mechaniczna wynika z zastosowania specjalistycznego dodatku w postaci plastyfikatora. Tworzywo to nadaje się w 100% do recyklingu.

Skład skrzynki rozprężnej*:

  • Korpus skrzynki rozprężnej – 1
  • Moduł 3x75 mm wraz z uszczelką gniazda eliptycznego – 1
  • Pierścień montażowy dla rury wraz z uszczelkami – 3
  • Korek zaślepiający do skrzynki 75 mm – 3
  • Adaptowalne skrzydełko montażowe ze śrubą – 2
  • Zaślepka podejścia pod anemostat – 1

*) Dostarczana fabrycznie zmontowana, z kompletem zaślepek i uszczelek. Estetycznie opakowana. Niewykorzystane gniazda należy pozostawić zaślepione.

 

 

SYSTEM DYSTRYBUCJI POWIETRZA DO REKUPERACJI

HEATPEX ARIA CONNECT

to możliwość swobodnej konfiguracji systemu dzięki modułowej budowie opartej na tylko 6 podstawowych elementach o średnicach 75 mm oraz 90 mm. Dzięki temu każdy budynek może być idealnie dopasowany do systemu, minimalizując jednocześnie koszty inwestycji oraz przestrzeń potrzebną na instalację poprzez unikanie niewykorzystanych elementów. Skrzynki rozdzielcze mogą być łączone poziomo lub pionowo, umożliwiając zwiększenie liczby przyłączy kanałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium