SAUNIER DUVAL IsoTwin Condens Kocioł gazowy z dwoma zasobnikami 21 l 26 kW T26-CS/1 (N-PL) 0010025220

SAUNIER DUVAL IsoTwin Condens Kocioł gazowy z dwoma zasobnikami 21 l 26 kW T26-CS/1 (N-PL) 0010025220
Dostępność: brak towaru
Cena: 7 299,09 zł 7299.09
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dostępność: brak towaru
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SAUNIER DUVAL
Kod produktu: 0010025220

Opis

SAUNIER DUVAL IsoTwin Condens Kocioł z wbudowanym zasobnikiem T26-CS/1 (N-PL) 0010025218 

IsoTwin posiada dwa wbudowane zasobniki o łącznej pojemności 42l(2x21l).

Kotły kondensacyjne IsoFast lub IsoTwin są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują większej ilości ciepłej wody niż standardowe kotły dwufunkcyjne mogą zapewnić. Wyposażone w jeden lub dwa ładowane warstwowo zasobniki o pojemności 21 l, te kotły zapewniają niezawodny i natychmiastowy dostęp do dużej ilości ciepłej wody użytkowej, nawet w przypadku jednoczesnego lub intensywnego poboru.

To, co wyróżnia kotły, to fakt, że zajmują znacznie mniej miejsca niż kotły jednofunkcyjne z osobnym zasobnikiem. Wszystkie niezbędne podzespoły zostały umieszczone w jednej kompaktowej obudowie, dzięki czemu kotły IsoFast i IsoTwin są bardzo wygodne w instalacji i nie zajmują dużo przestrzeni.

Montaż kotłów kondensacyjnych IsoFast i IsoTwin  jest szybki i łatwy, co oznacza mniej czasu i trudności związanych z instalacją. Dzięki temu można szybko cieszyć się korzyściami wynikającymi z większej ilości dostępnej ciepłej wody.

Wszystkie te cechy sprawiają, że kotły kondensacyjne IsoFast i IsoTwin są doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują wydajnego i niezawodnego dostępu do dużej ilości ciepłej wody, jednocześnie oszczędzając miejsce i ułatwiając instalację.

Innowacyjna technologia

Kotły zostały wyposażone w zaawansowaną autoadaptacyjną automatykę gazową FlameFit, która kontroluje skład mieszanki gazowo-powietrznej na podstawie prądu jonizacji. Dzięki tej technologii, proces spalania gazu jest nieustannie monitorowany i optymalizowany, co przekłada się na szereg korzyści.

Dzięki FlameFit kotły charakteryzują się głębszą modulacją, co oznacza, że mogą dostosowywać moc do rzeczywistych potrzeb, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnego ciepła. To przekłada się na wyższą sprawność kotła, ponieważ nie jest on obciążany nadmierną mocą, gdy nie jest to potrzebne. W rezultacie zużycie gazu jest zredukowane, co korzystnie wpływa zarówno na koszty eksploatacji, jak i na środowisko naturalne poprzez niższe emisje.

Technologia FlameFit zapewnia także stabilność procesu spalania, eliminując możliwość wystąpienia fluktuacji czy niestabilnego płomienia. To oznacza, że kocioł pracuje niezawodnie i skutecznie przez długi czas, minimalizując potrzebę konserwacji i serwisowania.

Dzięki autoadaptacyjnej automatyce FlameFit nowe kotły gazowe osiągają wyższą wydajność, oszczędzają energię, redukują emisje i zapewniają stabilne działanie. To innowacyjne rozwiązanie, które podnosi jakość i efektywność ogrzewania, przynosząc korzyści zarówno użytkownikom, jak i środowisku.

Technologia IsoDyn3– inteligentne ładowanie zasobnika (Smart Tank Loading)- pozwala na oszczędność energii ponieważ:

 • nie ma ponownego ładowania zasobnika, w momencie gdy ciepła woda nie jest potrzebna (automatyczne wykrywanie pory nocnej),
 • zasobnik jest ładowany małą mocą w celu optymalizacji sprawności kotła,
 • kocioł jest włączany tylko wtedy, gdy zasobnik jest napełniony zimną wodą (zmniejszenie liczby cykli włączania/wyłączania).

Szybka i łatwa instalacja:

Kotły IsoFast i IsoTwin są doskonałym wyborem do wymiany starszych, wysłużonych urządzeń na nowe ze względu na ich kompatybilność przyłączy. Dzięki podobnemu układowi przyłączy, proces instalacji jest znacznie ułatwiony, a wymiana kotła staje się prostsza i bardziej efektywna.

Wbudowany zasobnik oraz naczynia wzbiorcze, które znajdują się w kotłach IsoFast i IsoTwin, przyczyniają się do jeszcze większej wygody podczas instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu nie ma potrzeby dodatkowego montażu zewnętrznego zasobnika czy innych elementów, co przyspiesza proces instalacji i skraca czas potrzebny na jej wykonanie.

Dodatkowo, obecność pompy obiegowej w kotłach IsoFast i IsoTwin przyczynia się do sprawnego i efektywnego krążenia cieczy grzewczej w całym systemie. To zapewnia optymalną wydajność działania kotła oraz równomierne rozprowadzanie ciepła po całym domu.

Funkcjonalna konsola podłączeniowa, która może być zakupiona osobno, to kolejny element ułatwiający instalację kotła. Dzięki niej, proces podłączania różnych elementów kotła staje się prostszy, bardziej intuicyjny i czasochłonność instalacji jest znacznie zmniejszona.

Dzięki wyżej wymienionym cechom, kotły IsoFast i IsoTwin są nie tylko wydajnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami grzewczymi, ale także gwarantują prostą i efektywną instalację, co przekłada się na satysfakcję klientów i oszczędność czasu i wysiłku podczas wymiany kotła.

 Wygodna obsługa:

Kotły IsoFast i IsoTwin są wyposażone w nowoczesny interfejs użytkownika, który został ujednolicony z interfejsem nowych regulatorów systemowych i pokojowych MiPro Sense oraz MiSet. Dzięki temu, korzystanie z kotła staje się jeszcze bardziej intuicyjne i łatwe.

Podświetlany wyświetlacz, który jest częścią interfejsu, zapewnia czytelność nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu, użytkownik ma łatwy dostęp do informacji na temat pracy kotła, takich jak temperatura, tryb działania czy ewentualne komunikaty diagnostyczne.

Elementy dotykowe, które zostały zaimplementowane w interfejsie, umożliwiają wygodne sterowanie kotłem. Użytkownik może łatwo dostosować ustawienia, wybrać odpowiedni tryb działania czy przeglądać dostępne opcje. Dotykowe przyciski reagują szybko i precyzyjnie, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę kotła.

Dzięki nowemu, ujednoliconemu interfejsowi użytkownika, korzystanie z kotła IsoFast i IsoTwin staje się jeszcze bardziej intuicyjne i komfortowe. Podświetlany wyświetlacz i elementy dotykowe sprawiają, że obsługa kotła jest prosta i łatwa, a użytkownik ma pełną kontrolę nad jego działaniem.

 Cechy charakterystyczne nowych regulatorów:

 • 3,5-calowy wyświetlacz monochromatyczny z 6 podświetlonymi elementami dotykowymi,
 • jedna koncepcja obsługi dla interfejsu kotła i regulatora,
 • łatwe programowanie dzięki Asystentowi personalizacji,
 • łatwy montaż odbiornika regulatora radiowego (pod kotłem).

Nowe kotły są kompatybilne z regulatorami Saunier Duval wyposażonymi w złącze eBUS, z wyjątkiem regulatora radiowego MiPro R. Dodatkowo, kotły mogą być zdalnie sterowane za pomocą regulatora MiGo, umożliwiającego korzystanie z internetu.

Wyjątkowy komfort ciepłej wody

Nasze kotły wyposażone w technologię IsoDyn są znane z wyjątkowe komfortu ciepłej wody, a co to oznacza dla Ciebie?

 • błyskawiczny dostęp do ciepłej wody, ciepła woda natychmiast w kranie,
 • stała dostępność i stabilna temperatura ciepłej wody niezależnie od ilości jednoczesnych poborów,
 • jeden (IsoFast) lub dwa (IsoTwin) zasobniki o pojemności 21 l wbudowane w tylnej części kotła,
 • wydatek ciepłej wody do 21 l/min,
 • możliwość uzyskania nawet do 210 litrów ciepłej wody w ciągu 10 min,
 • niezwykle cicha praca.

Wydajna praca

Dzięki dużej modulacji, nowe kotły zapewniają komfort użytkowania przy minimalnych kosztach. Instalacja pracuje zawsze z najniższym możliwym poborem mocy, co przekłada się na ograniczenie emisji CO2 i NOx. Ponadto, zastosowanie zasobników ze stali nierdzewnej zwiększa trwałość kotła, co przekłada się na jego długą żywotność.

5 lat gwarancji producenta

Jeżeli chcesz sprawdzić jak działa oraz jakie możliwości daje sterowanie tym kotłem to zapraszamy do skorzystania z symulatoraKliknij tutaj

Dane techniczne

  IsoTwin Condens T26-CS/1
Rodzaj Dwufunkcyjny
Moc nominalna c.o. przy 50/30°C [kW] 2,8-21,9
Moc maksymalna c.w.u. [kW] 26,0
Klasa energetyczna c.o. (od A+++ do D) A
Klasa energetyczna c.o. z regulatorem MiPro Sense (od A+++ do D) A+
Klasa energetyczna c.w.u. (od A+ do F) A
Profil obciążenia dla c.w.u. XL
Wydatek c.w.u. przy ΔT=30°C [l/min] 18
Zakres nastaw temp. zasilania [°C] 15-80
Dopuszczalne ciśnienie w układzie grzewczym [bar] 3,0
Przepływ (80/60 °C) [l/h] 861
Ilość kondensatu (50/30 °C) [l/h] 2,04
Ciśnienie dyspozycyjne [bar] 0,34
Pojemność całkowita zasobnika [l] 42
Kategoria gazu I2ELwLs, I3P
Przyłącze gazu [cal] 1/2
Przyłącza zasilania i powrotu [cal] 3/4
Przyłącza ciepłej i zimnej wody [cal] 3/4
Przyłącze systemu powietrzno- spalinowego [mm] 60/100
Maksymalne zużycie gazu G20/G27/G31 [m³/h] 2,75/3,36/2,02
Maksymalna temperatura spalin [°C] 79
Klasa NOx 6
Zasilanie [V/Hz] 230/50
Pobór mocy w stanie czuwania [W] <2
Maksymalny pobór mocy elektrycznej [W] 142
Stopień ochrony elektrycznej IPX4D
Wymiary (wys. / szer. / gł.) [mm] 893/470/514
Waga [kg] 55,0

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium