STIEBEL ELTRON EIL 3 Plus Przepływowy ogrzewacz wody mini 3,5kW 200138

STIEBEL ELTRON EIL 3 Plus Przepływowy ogrzewacz wody mini 3,5kW 200138
Dostępność: brak towaru
Cena: 332,00 zł 332.00
Dostępność: brak towaru
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: STIEBEL ELTRON
Kod produktu: 200138

Opis

STIEBEL ELTRON EIL 3 Plus Przepływowy ogrzewacz wody mini 3,5kW 200138

ZASTOSOWANIE:

Przeznaczone do zaopatrywania w ciepłą wodę jednego punktu poboru . Eksploatacja możliwa z armaturami ciśnieniowymi lub bezciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: 

hydraulicznie sterowany ogrzewacz mini z czujnikiem przepływu. Utrzymuje stałą temperaturę ciepłej wody, aż do osiągnięcia maksymalnej mocy urządzenia. Moc grzejna sterowana hydraulicznie, jednostopniowo, w zależności od wielkości przepływu. Żądana temperatura wody osiągana jest przez zmieszanie w armaturze. Zintegrowany regulator przepływu, do zachowania stałego strumienia, do stosowania w istniejących armaturach (gwint M22 / 24). Do montażu pod punktem poboru.

EFEKTYWNOŚĆ: 

Ogrzewacze przepływowe mini ogrzewają wodę bezpośrednio w punkcie poboru i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Pozwala to na uniknięcie strat energii i wody przez duże długości instalacji wodnych. Rezultatem tego jest wysoka efektywność energetyczna.

INSTALACJA PROFI-RAPID®:

Profesjonalny system instalacyjny zapewnia oszczędność czasu i szybki montaż. Łatwy montaż na ścianie: mocowanie 2-punktowe, ścianka tylna ogrzewacza służy jako szablon do wiercenia otworów. Otwory wzdłużne służą do wyrównania odchyłek wiercenia. Pokrywę urządzenia i zespół konstrukcyjny można zdemontować jednym ruchem ręki. Szybkie i uniwersalne podłączenie wody: zewnętrzne metalowe króćce 3/8 " do bezpośredniej i uniwersalnej instalacji armatury. Proste podłączenie elektryczne: przewód zasilania przygotowany fabrycznie, wersja 3,5 kW z wtyczką ochronną , inne warianty do podłączenia stałego. Stopień ochrony IP 25 strugoszczelny.

BEZPIECZEŃSTWO: 

Bezobsługowy system odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o dużej jak i małej zawartości wapnia. System bezpieczeństwa z wyłączaniem ciśnienia.

Zalety:

  • sterowany hydraulicznie ogrzewacz przepływowy mini, do energooszczędnego zaopatrywania w wodę umywalki
  • utrzymuje stałą temperaturę, aż do maksymalnej mocy urządzenia
  • montaż pod punktem poboru
  • możliwa eksploatacja z armaturą ciśnieniową lub bezciśnieniową
  • specjalny regulator strumienia, zapewniający właściwy strumień wody
  • dzięki systemowi odkrytej grzałki natychmiast ciepła woda
  • szybką instalację zapewnia system PROFI-RAPID®

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium