Opcje przeglądania
Producenci

Deszczownice


Dzięki deszczownicy prysznic staje się nie tylko codziennym obowiązkiem, ale także przyjemnością. W nowoczesnych kabinach montowanie ich stało się już standardem. Płynące z góry krople pozwalają nam na prawdziwy relaks i pielęgnację skóry. Możemy zainstalować ją zarówno w kabinie prysznicowej, jak i w zwykłym brodziku. Na naszej stronie dostępne są nowoczesne deszczownice, które będą niezastąpionym elementem w Twojej łazience.

 

ALTERNA Deszczownica ALTN-965849 PROMOCJA1 ALTERNA Deszczownica ALTN-965849 PROMOCJA1
Cena: 119,89 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
VALVEX DIONE Deszczownica 200mm 2448400 VALVEX DIONE Deszczownica 200mm 2448400
Cena: 270,89 zł 280,89 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja

Rodzaje deszczownic i ich montaż – jak go wykonać

W naszej ofercie dostępne są deszczownice okrągłe i kwadratowe. Deszczownice o okrągłym kształcie najczęściej montowane są ściennie i na drążkach. Z kolei deszczownica kwadratowa, ze względu na swoje rozmiary, zazwyczaj montowana jest sufitowo. Bez względu na to, jaki kształt deszczownicy wybierzemy, ich montaż będzie niezwykle łatwy,  a używanie ich przyniesie nam wiele satysfakcji. Ze względu na różne rodzaje montażu, deszczownice możemy zainstalować na takie sposoby:

  • głowicę przytwierdzamy do drążka w miejsce słuchawki,
  • umieszczamy głowicę deszczownicy na drążku z baterią,
  • podłączamy konstrukcję pod płytkami, gdzie widoczne są tylko ramię i głowa deszczownicy,
  • montujemy deszczownicę na podwieszanym suficie.

Wszystkie te rozwiązania są bardzo nowoczesne i sprawdzają się  w nowoczesnych łazienkach. Niektóre z deszczownic wyposażone są w specjalny system, który pozwala regulować intensywność kropli – od delikatnych do bardzo intensywnych. Do zainstalowania ich nie jest potrzebne dużo przestrzeni, deszczownice zdają egzamin również w małych brodzikach.

Deszczownica kwadratowa - funkcjonalność i dobry design

Niezależnie od tego, jaki sposób montażu deszczownicy wybierzemy, będzie ona pełnić także funkcję ozdobną. Deszczownica kwadratowa może z powodzeniem stanowić element dekoracyjny. Designerski model zapewni niepowtarzalny klimat w łazience.

Deszczownica kwadratowa to oczywiście nie tylko dobry design i efekt „wow”. To też funkcjonalne rozwiązania, które pozwalają na zaoszczędzenie wody. Warto wybierać deszczownice wyposażone w perlatory. Jest to specjalny system, który pompuje powietrze do wody. Podczas kąpieli pod prysznicem mamy poczucie, że spływa na nas bardzo duża ilość wody. Jednak jest to tylko wrażenie, ponieważ zużycie wody jest bardzo małe.

Warto wybierać deszczownice kwadratowe wyposażone w system zapobiegający osadzaniu się kamienia. Nie da się ukryć, że osad z kamienia jest najczęstszym powodem różnych awarii. Może doprowadzić do uszkodzenia kanałów głowicy czy do zmniejszenia przepływu wody i skoków ciśnienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium