Producenci

Dzięki deszczownicy prysznic staje się nie tylko codziennym obowiązkiem, ale także przyjemnością. W nowoczesnych kabinach montowanie ich stało się już standardem. Płynące z góry krople pozwalają nam na prawdziwy relaks i pielęgnację skóry. Możemy zainstalować ją zarówno w kabinie prysznicowej, jak i w zwykłym brodziku. Na naszej stronie dostępne są nowoczesne deszczownice, które będą niezastąpionym elementem w Twojej łazience.

Rodzaje deszczownic i ich montaż – jak go wykonać

W naszej ofercie dostępne są deszczownice okrągłe i kwadratowe. Deszczownice o okrągłym kształcie najczęściej montowane są ściennie i na drążkach. Z kolei deszczownica kwadratowa, ze względu na swoje rozmiary, zazwyczaj montowana jest sufitowo. Bez względu na to, jaki kształt deszczownicy wybierzemy, ich montaż będzie niezwykle łatwy,  a używanie ich przyniesie nam wiele satysfakcji. Ze względu na różne rodzaje montażu, deszczownice możemy zainstalować na takie sposoby:

  • głowicę przytwierdzamy do drążka w miejsce słuchawki,
  • umieszczamy głowicę deszczownicy na drążku z baterią,
  • podłączamy konstrukcję pod płytkami, gdzie widoczne są tylko ramię i głowa deszczownicy,
  • montujemy deszczownicę na podwieszanym suficie.

Wszystkie te rozwiązania są bardzo nowoczesne i sprawdzają się  w nowoczesnych łazienkach. Niektóre z deszczownic wyposażone są w specjalny system, który pozwala regulować intensywność kropli – od delikatnych do bardzo intensywnych. Do zainstalowania ich nie jest potrzebne dużo przestrzeni, deszczownice zdają egzamin również w małych brodzikach.

ALTERNA  Deszczownica  ALTN-965849 ALTERNA Deszczownica ALTN-965849
Producent: ALTERNA
Cena: 119,89 zł
szt.
zobacz więcej
TRES Loft Deszczownica 29951602 TRES Loft Deszczownica 29951602
Producent: TRES
Cena: 3 399,89 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl