Producenci

Zawory kątowe do baterii


Zawór kątowy do baterii – co to jest i do czego służy?

Zawór kątowy jest elementem stanowiącym połączenie między przewodem wodociągowym a urządzeniem gospodarstwa domowego, takim jak np. spłuczka, umywalka, zmywarka lub bateria kuchenna. Służy do odcinania lub przywracania przepływu wody. Ponadto może być wykorzystywany do regulowania przepływu (zmniejszania lub zwiększania). Zawory kątowe są nieocenione m.in. w trakcie awarii – poprzez przekręcenie pokrętła lub dźwigni, dopływ wody zostaje natychmiastowo odcięty, ograniczając tym samym dalsze straty. W tej kategorii oferujemy solidnie wykonane i niezawodne zawory kątowe od najbardziej znanych producentów, takich jak ALTERNA, FERRO i SCHELL.

 

Zawór kątowy do baterii – czym powinien się wyróżniać?

Zawory przeznaczone do baterii powinny być wyposażone w filtr siateczkowy zabezpieczający m.in. przed zanieczyszczeniami. Podczas wyboru konkretnego modelu należy zwrócić również uwagę na zakres bezpiecznej temperatury roboczej i ciśnienia wody. By zawór kątowy do baterii prawidłowo funkcjonował musi być bardzo szczelny. Dlatego warto postawić na sprawdzonych producentów zaworów, którzy gwarantują wysoką jakość i niezawodność swoich produktów. Pozorne oszczędności wynikające z zakupu tańszych zaworów mogą okazać się przyczyną większych wydatków związanych z remontem spowodowanym nieszczelną instalacją.

Estetyczny zawór kątowy i inne dostępne w ofercie Superbateria

W tej kategorii oferujemy duży wybór niezawodnych zaworów kątowych charakteryzujących się bezawaryjnością i estetycznym wyglądem. Dostępne są m.in. chromowane modele, które doskonale pasują do każdego typu łazienki bez względu na styl aranżacji. Proponujemy m.in. zawory kątowe grzybkowe z przedłużką oraz metalowe modele z filtrem. Na szczególną uwagę zasługują również kątowe zawory kombinowane wyposażone w pokrętło i głowicę smarną. Są przeznaczone m.in. do wody pitnej. Wersje tego typu są wykonane z mosiądzu, który w trakcie produkcji został pokryty warstwą chromu.


W asortymencie naszego sklepu dostępne są także zawory kątowe w wersji kulowej. W zestawie oprócz samego zaworu znajduje się również rozeta, nakrętka i filtr. Proponujemy ponadto zawory czerpalne 1/2" z praktycznym pokrętłem motylkowym przeznaczone do wody pitnej. Użycie wysokogatunkowych materiałów połączone z precyzyjnym wykonaniem sprawia, że zawory kątowe dostępne w naszym sklepie wyróżniają się bezawaryjnością, nawet w czasie intensywnego użytkowania. W razie pytań dotyczących opisywanych elementów lub innych produktów dostępnych w sklepie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium