Producenci

Miski WC wiszące


Miski WC wiszące – design, wygoda i funkcjonalność

Miski ustępowe wiszące są coraz częściej wybierane do toalet domowych i publicznych. Wszystko ze względu na ich nowoczesny design, który pasuje do każdej aranżacji, oraz niewielkie wymiary, dzięki którym miski wiszące można zamontować nawet w najmniejszej łazience. Specjalna konstrukcja sprawia, że miskę wiszącą – w przeciwieństwie do stojącej – możemy umieścić na dowolnej wysokości. Oznacza to, że taki produkt można w pełni dopasować do potrzeb użytkowników, zwłaszcza jeśli z miski korzystają dzieci oraz osoby starsze lub niepełnosprawne. Jedną z największych zalet wiszących misek WC jest łatwość czyszczenia. Dzięki swojej konstrukcji przestrzeń znajdująca się pod miską jest niezagospodarowana, co umożliwia łatwe czyszczenie (np. odkurzaczem lub mopem) i zapobiega gromadzeniu się kamienia przy podstawie.

 

  • promocja
  • promocja
  • nowość
  • nowość

Miski wiszące dla niepełnosprawnych

Toalety dla osób z ograniczeniami ruchowymi wymagają zastosowania specjalnych produktów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w takiej toalecie pojawiła się nowoczesna miska wisząca. Należy jednak pamiętać, by był to produkt w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na długość miski, która powinna wynosić ok. 70 cm. Przedłużone miski WC wiszące umożliwiają osiągnięcie większego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne podczas aranżacji toalety dla osób z niepełnosprawnościami. Kolejną ważną cechą jest wytrzymały materiał ceramiczny, który zapewni wygodne wstawanie i siadanie. O potrzebach osób niepełnosprawnych nie można również zapomnieć na etapie montażu miski WC – szpilki stelaża powinny znajdować się na wysokości ok. 405 mm od podłogi. Taki montaż pozwoli zachować właściwą wysokość i umożliwi komfortowe użytkowanie miski WC. 

Jaką miskę wiszącą wybrać?

W ofercie superbateria.pl znajdziesz wiszące WC od najlepszych producentów, takich jak Alterna, Grohe, Invena, Koło, Roca i Laufen. Wybierając produkty od renomowanych producentów, stawiasz na jakość, trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania, nie mówiąc już o estetyce wykonania i nowoczesnym designie. Wszystkie miski WC wiszące sprzedajemy bez desek klozetowych. Dopasowane deski sedesowe znajdziesz jednak bez problemu w naszej ofercie. Pamiętaj, by wybrana deska była w pełni dopasowana do zakupionej miski WC. Nie wiesz, jaką deskę wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać kompatybilny produkt, który wyróżnia się wysoką jakością i wygodą użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium