Producenci

Siłowniki termoelektryczne i zawory mieszające


Zawory mieszające oraz siłowniki termoelektryczne to nieodłączne elementy nowoczesnego systemu ogrzewania. Sprawdzają się zarówno w instalacji C.O., jak i w układach podłogówki. Nasza hurtownia oferuje produkty, uznanych marek jak: Afriso czy HONEYWELL.

Herz Zawór 3 drogowy  DN32 5/4 cala 1403732 Herz Zawór 3 drogowy DN32 5/4 cala 1403732
Cena: 180,00 zł 267,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Siłowniki termoelektryczne i zawory – precyzyjna regulacja temperatury

Siłowniki to kluczowy element każdej nowoczesnej instalacji grzewczej. Siłowniki elektryczne zaworu mieszającego oraz siłowniki termoelektryczne w połączeniu z zaworami trójdrożnymi mieszającymi gwarantują najwyższą jakość działania systemu.

Z kolei termostatyczne zawory mieszające to idealne rozwiązanie do utrzymania stałej, komfortowej temperatury w domu. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewniają płynną i efektywną regulację temperatury, dostosowując się do zmieniających się warunków atmosferycznych. W naszym sklepie znajdziesz zawory mieszające do C.O. wielu rodzajów, np. zawór 3-drogowe Esbe.

Korzystanie z ciepłej wody w domu powinno być łatwe i wygodne. Dlatego oprócz wyposażenia łazienek, oferujemy zawory mieszające do ciepłej wody, które gwarantują stałą temperaturę, niezależnie od warunków zewnętrznych. Dodatkowo są one kompatybilne z siłownikami grzewczymi, co zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania.

Mamy nie tylko zawory mieszające i siłowniki, ale także wiele innych produktów niezbędnych do sprawnego działania ważnego systemu, jakim jest ogrzewanie, w tym: akcesoria do kotłów i pieców, sterowniki i regulatory, czy kurtyny powietrzne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium