Producenci

Pompa rozdrabniająca do WC – zasada działania

Pompa rozdrabniająca do WC to urządzenie, które umożliwia zaadaptowanie praktycznie każdego pomieszczenia i stworzenie w nim łazienki. Pompy tego typu są wykorzystywane m.in. podczas remontów starszych budynków i podłączania do rur odpływowych o niewielkich średnicach. Ponadto można je zamontować w pubach, restauracjach i innych lokalach mieszczących się w kamienicach lub w starszym budownictwie. Kluczowym elementem każdego urządzenia jest nóż lub zestaw noży, których głównym zadaniem jest szybkie i dokładne rozdrabnianie zanieczyszczeń. Pompy rozdrabniające wyróżniają się łatwym dostępem do wszystkich części rozbieralnych. W praktyce oznacza to swobodną możliwość usuwania ewentualnych zatorów. Asortyment tej kategorii obejmuje produkty od renomowanych producentów, takich jak GRUNDFOS, SFA POLAND i WILO.

Pompa rozdrabniająca – najważniejsze informacje

W tej kategorii znalazło się wiele modeli pomp rozdrabniających wyróżniających się estetycznym wyglądem, cichą pracą i niezawodnym oraz wydajnym działaniem. Poszczególne modele urządzeń różnią się mocą silnika, stopniem ochrony IP, maksymalną długością odprowadzania ścieków i dodatkowymi funkcjonalnościami. Asortyment naszego sklepu to także pompy, które do prawidłowego działania wymagają podłączenia do instalacji elektrycznej 230 V. 

Pompa rozdrabniająca do WC – ważne cechy

Wysoka jakość wykonania i wytrzymałe materiały sprawiają, że pompy rozdrabniające do WC dostępne w tej sekcji wyróżniają się długą żywotnością i bezawaryjnym działaniem. Kolejną zaletą jest niski pobór energii elektrycznej, co w praktyce przekłada się na zmniejszenie rachunków za prąd. Pompa rozdrabniająca WC pracuje wyłącznie podczas spłukiwania wody, w pozostałym czasie działa w energooszczędnym trybie czuwania. Modele dostępne w tej sekcji wyróżniają się łatwym i szybkim montażem m.in. ze względu na elastyczne króćce. Wybrane wersje są wyposażone m.in. w wydajny filtr węglowy, zintegrowany zawór zwrotny oraz przydatne zabezpieczenie przed przelaniem się wody. Pompa rozdrabniająca może być jednocześnie podłączona np. do toalety podwieszanej, prysznica, bidetu i umywalki. W tej sekcji można też znaleźć specjalistyczne środki czyszczące, które nie tylko czyszczą i usuwają nieprzyjemne zapachy, ale również zapobiegają osadzaniu się kamienia. Używanie takich środków zdecydowanie wydłuża żywotność pomp rozdrabniających, zwłaszcza elementów ruchomych. W razie pytań dotyczących pomp rozdrabniających lub innych produktów ze sklepu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pompy rozdrabniające i podnoszące

SFA Sanipack Silence Pompa rozdrabniająca PA2STD SFA Sanipack Silence Pompa rozdrabniająca PA2STD
Producent: SFA POLAND
Cena: 1 622,25 zł
zobacz więcej
SFA POLAND  SANIFLOOR1 Pompa  HIFLOOR1 SFA POLAND SANIFLOOR1 Pompa HIFLOOR1
Producent: SFA POLAND
Cena: 2 439,00 zł
szt.
zobacz więcej
SFA SANIFLOOR3 Pompa  HIFLOOR3 SFA SANIFLOOR3 Pompa HIFLOOR3
Producent: SFA POLAND
Cena: 2 439,00 zł
szt.
zobacz więcej
SFA Saniaccess 4 PUMP pompa rozdrabniająca SFA Saniaccess 4 PUMP pompa rozdrabniająca
Producent: SFA POLAND
Cena: 1 549,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium