Producenci

Pompy rozdrabniające i podnoszące do WC


Pompy rozdrabniające do WC to urządzenia, które umożliwiają zaadaptowanie praktycznie każdego pomieszczenia i stworzenia w nim łazienki. Asortyment tej kategorii w naszym sklepie obejmuje produkty od renomowanych producentów, takich jak: GRUNDFOS, SFA POLAND i WILO.

  • promocja

Pompy rozdrabniające do WC — charakterystyka i zastosowanie

Kluczowym elementem, jaki mają pompy rozdrabniające, jest nóż lub zestaw noży, których głównym zadaniem jest szybkie i dokładne rozdrabnianie zanieczyszczeń. Pompy wyróżniają się łatwym dostępem do wszystkich części rozbieralnych. W praktyce oznacza to swobodną możliwość usuwania ewentualnych zatorów.

Pompy podnoszące ciśnienie wody tego typu są wykorzystywane m.in.: podczas remontów starszych budynków i podłączania do rur odpływowych o niewielkich średnicach. Ponadto można je zamontować w pubach, restauracjach i innych lokalach mieszczących się w kamienicach lub w starszym budownictwie.

W tej kategorii znalazło się wiele modeli pomp rozdrabniających wyróżniających się estetycznym wyglądem, cichą pracą i niezawodnym oraz wydajnym działaniem. Poszczególne modele urządzeń różnią się: mocą silnika, stopniem ochrony IP, maksymalną długością odprowadzania ścieków i dodatkowymi funkcjonalnościami. Asortyment naszego sklepu to także pompy, które do prawidłowego działania wymagają podłączenia do instalacji elektrycznej 230 V.

Pompy rozdrabniające – zalety

Wysoka jakość wykonania i wytrzymałe materiały sprawiają, że pompy rozdrabniające do WC dostępne w tej sekcji wyróżniają się długą żywotnością i bezawaryjnym działaniem. Kolejną zaletą jest niski pobór energii elektrycznej, co w praktyce przekłada się na zmniejszenie rachunków za prąd. Pompa rozdrabniająca pracuje wyłącznie podczas spłukiwania wody, w pozostałym czasie działa w energooszczędnym trybie czuwania.

Modele pomp dostępne w tej sekcji wyróżniają się łatwym i szybkim montażem m.in. ze względu na elastyczne króćce. Wybrane wersje są wyposażone m.in. w wydajny filtr węglowy, zintegrowany zawór zwrotny oraz przydatne zabezpieczenie przed przelaniem się wody. Urządzenie to może być jednocześnie podłączone np. do toalety podwieszanej, prysznica, bidetu i umywalki. Dostępne mamy między innymi pompy rozdrabniające i podnoszące: GRUNDFOS, SFA POLAND. KESSEL i WILO

W naszym sklepie oferujemy też specjalistyczne środki czyszczące, które nie tylko czyszczą i usuwają nieprzyjemne zapachy, ale i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Używanie ich zdecydowanie wydłuża żywotność pomp rozdrabniających, zwłaszcza elementów ruchomych. W razie pytań dotyczących pomp rozdrabniających lub innych produktów ze sklepu zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego.

Sklep Superbateria.pl ma w asortymencie również: pompy cyrkulacyjne C.W.U., pompy obiegowe, pompy do kondensatu, pompy głębinowe do studni, pompy zatapialne, a także zasobniki C.W.U., armaturę grzewczą oraz wyposażenie łazienek, w tym armaturę łazienkową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium