Producenci

Dlaczego umywalki nablatowe zyskały taką popularność?

Umywalki nablatowe to bardzo dobre rozwiązanie, które podnosi komfort korzystania z łazienki. Dzieje się tak, ponieważ zabudowa, a przynajmniej blat, w którym zamontowana jest umywalka nablatowa, staje się dodatkową przestrzenią do przechowywania najpotrzebniejszych przyborów łazienkowych, której brak w przypadku alternatywnych rozwiązań. Odrobina przestrzeni, na której można na chwile odstawić kubek ze szczoteczką, maszynkę do golenia czy inne przybory szybko staje się czymś, bez czego trudno byłoby się obejść. Projektowanie łazienki z wykorzystaniem zabudowy pod umywalki nablatowe ma znacznie więcej zalet.

Jakie zalety ma umywalka nablatowa?

Przede wszystkim umywalka nablatowa jest stosunkowo tania w porównaniu do alternatywnych. Dzięki temu większość osób, które zdecydowało się na taki model, może sobie pozwolić na wyposażenie, które określa się jako designerskie. W ten sposób aranżacja łazienki jest wzbogacana o nietuzinkowo prezentujący się element. Modna umywalka nablatowa może mieć kształt zbliżony do kwadratu czy prostokąta, jednak nie mniej popularne są modele okrągłe i owalne. W naszej ofercie dostępne są umywalki nablatowe renomowanych producentów jak: Koło, Laufen i Roca. To bardzo efektowne modele, które wyróżniają się designem, kształtem, formą i rozmiarem. Dużą zaletą umywalek nablatowych jest łatwy montaż. Zabudowa pod taką umywalkę może maskować syfon i przyłącze. Stosunkowo łatwo jest też wygospodarować dodatkową przestrzeń na przechowywanie akcesoriów i kosmetyków w przestrzeni pod blatem.

Jak wybrać umywalkę nablatową?

Wybierając umywalkę nablatową, trzeba dopasować jej rozmiar do przestrzeni, którą dysponujemy. Okazuje się, że rozwiązanie tego typu sprawdza się nawet w pomieszczeniach małych, w których przestrzeń na blat i umywalkę jest ograniczona. W takich aranżacjach dodatkowa powierzchnia użytkowa na blacie wokół umywalki wydaje się nawet bardziej pożądana. Umywalki nablatowe bardzo dobrze sprawdzają się w większych łazienkach. Montaż dwóch umywalek na jednym blacie daje bardzo dobry efekt wizualny i jeszcze więcej powierzchni, z której można skorzystać w trakcie porannej lub wieczornej toalety. Dobierając umywalkę, trzeba wybrać pomiędzy modelami, w których bateria jest montowana na umywalce, a takimi, które wymagają montażu odpowiedniej baterii nablatowej lub ściennej. Projektując łazienkę z umywalką nablatową, warto wziąć pod uwagę jej wysokość. Sama umywalka nablatowa jest stosunkowo wysoka, co może powodować problem z użytkowaniem umywalki przez młodsze dzieci.

Umywalki nablatowe

  • promocja
  • promocja
  • promocja
ALTERNA All day Umywalka meblowa 2-o. ALTN-208393 ALTERNA All day Umywalka meblowa 2-o. ALTN-208393
Producent: ALTERNA
Cena: 300,00 zł 949,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ALTERNA Erika Pro Umywalka meblowa 1-o. ALTN-168460 ALTERNA Erika Pro Umywalka meblowa 1-o. ALTN-168460
Producent: ALTERNA
Cena: 399,00 zł 439,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ALTERNA Every Day Umywalka meblowa 1-o. ALTN-208396 ALTERNA Every Day Umywalka meblowa 1-o. ALTN-208396
Producent: ALTERNA
Cena: 140,00 zł 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DURAVIT VERO Umywalka meblowa 1-o.55 cm 0315550000 DURAVIT VERO Umywalka meblowa 1-o.55 cm 0315550000
Producent: DURAVIT
Cena: 699,00 zł 895,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
ROCA Rodeo Umywalka blatowa 52x41 A327866000 ROCA Rodeo Umywalka blatowa 52x41 A327866000
Producent: ROCA
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium