Opcje przeglądania
Producenci

Sterowniki i akcesoria do nagrzewnic i kurtyn powietrznych


Sterownik nagrzewnicy lub kurtyny powietrznej jest przeznaczony do kierowania pracą tych urządzeń. Umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akcesoria do nagrzewnic i kurtyn.

Sterowniki do kurtyn powietrznych i nagrzewnic

Aby nagrzewnice i kurtyny powietrzne mogły prawidłowo spełniać swoją funkcję, jaką jest ogrzewanie powietrza, muszą zostać odpowiednio zaprogramowane. W tym celu wykorzystuje się specjalne sterowniki, które poprzez regulację prędkości obrotów wentylatora doprowadzają do pożądanej temperatury.

Niektóre sterowniki mają wbudowany termostat, który automatycznie wyłączy kurtynę lub nagrzewnicę w odpowiednim momencie, co pozwala utrzymać ciepło na odpowiednim poziomie. W ofercie występują również panele sterujące z czytelnym, podświetlanym wyświetlaczem i dotykową klawiaturą. W zależności od wybranego modelu zyskujemy możliwość wielostopniowej regulacji lub sterowania kilkoma urządzeniami z pozycji jednego panelu.

Sterowniki nagrzewnic i kurtyn są łatwe w instalacji. Można montować je do ściany, drzwi, lub innej płaskiej powierzchni. Obsługa sterowników jest intuicyjna - aby wyregulować temperaturę, wystarczy nastawić pokrętło w odpowiedniej pozycji lub wybrać funkcję na ekranie.

Inne akcesoria do kurtyn powietrznych i nagrzewnic

Wśród innych akcesoriów do nagrzewnic i kurtyn znaleźć można również regulatory prędkości czy potencjometry, które umożliwiają regulację napięcia w urządzeniu elektrycznym.

Można zakupić również sam termostat pomieszczeniowy. Najlepszy będzie taki, który posiada styk ogrzewania i styk chłodzenia (reguluje przepływ zimnego i ciepłego powietrza). Jeśli zależy nam na pomiarach temperatury o charakterystyce NTC panującej w ogrzewanym pomieszczeniu, warto wziąć pod uwagę produkt, jakim jest czujnik pomieszczeniowy.

Poza akcesoriami do kurtyn powietrznych i nagrzewnic, w naszej ofercie znajdziesz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium