Opcje przeglądania
Przyłącza
Wydajność maksymalna
Rodzaj przyłącza
Poziom hałasu
Stopień Ochrony
Ilość przyłączy
Długość kabla (m)
Gwarancja
Cena
  • od
    do
Nowość
Producenci

Hydrofory do wody


Hydrofory do wody to urządzenia umożliwiające utrzymanie właściwego ciśnienia wody w domowej instalacji. Stosuje się je, gdy nie ma podłączenia do sieci wodociągowej. Pomagają pobierać wodę ze studni i dostarczać ją do domu. Znajdziesz u nas hydrofory uznanych producentów, m.in. GRUNDFOS czy WILO.

  • promocja
  • promocja
GRUNDFOS  Zestaw hydroforowy SQE 3-65 96524501 GRUNDFOS Zestaw hydroforowy SQE 3-65 96524501
Cena: 7 500,00 zł
zobacz więcej

Gdzie się sprawdzą hydrofory do wody?

Hydrofory sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania pompy głębinowej, a więc w studniach wierconych o niewielkiej średnicy. Dzięki temu, że hydrofory można stosować zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w domkach letniskowych, to rozwiązanie spełnia potrzeby różnych użytkowników. Hydrofory GRUNDFOS i WILO zapewniają wygodny dostęp do wody, którą można wykorzystywać nie tylko do picia, ale także do mycia i pojenia zwierząt czy podlewania ogrodu.

Hydrofory GRUNDFOS i WILO do różnorodnych zastosowań

Zestawy hydroforowe to tani i niezawodny sposób na dostarczanie wody z własnego ujęcia. Hydrofory Grundfos i Wilo dostępne w ofercie sklepu internetowego superbateria.pl to wysokiej jakości produkty o zróżnicowanych parametrach. Rozbudowana oferta pomp hydroforowych umożliwia dobór produktu, który w 100% spełnia oczekiwania klienta.

Do czego służy hydrofor GRUNDFOS?

Pompy do hydroforu są przeznaczone do stosowania w domach jednorodzinnych, gospodarstwach, domkach letniskowych i ogrodach. Hydrofor GRUNDFOS pobiera i uzdatnia wodę z przydomowego ujęcia. Posiadanie własnego ujęcia to bowiem skuteczny sposób na obniżenie kosztów poboru wody i zwiększenie wygody użytkowania.

Zestaw hydroforowy, który umożliwia czerpanie wody z własnego ujęcia, składa się z samozasysającej pompy hydroforowej oraz niewielkiego zbiornika hydroforowego. Instalacja zestawu nie jest skomplikowana: wystarczy umieścić wąż ssący w zbiorniku lub studni, uzupełnić ciśnienie w hydroforze i uruchomić pompę. W tym momencie rozpocznie się tłoczenie wody, którą będzie można pobierać z hydroforu.

Rodzaje hydroforów GRUNDFOS

GRUNDFOS to renomowany producent specjalizujący się w rozwiązaniach pompowych. Hydrofor tej marki to gwarancja jakości i niezawodności. Do tej rodziny hydroforów należą:

  • hydrofory GRUNDFOS SCALA – w pełni zintegrowane, kompaktowe, samozasysające urządzenia przeznaczone do pozyskiwania wody deszczowej oraz podnoszenia ciśnienia w jedno- i dwurodzinnych domach,

  • hydrofory GRUNDFOS JP – samozasysające, jednostopniowe pompy odśrodkowe z korpusami ze stali nierdzewnej, przeznaczone do zastosowań ogrodniczych i domowych, w tym do dostarczania wody,

  • hydrofory GRUNDFOS MQ – urządzenia „wszystko w jednym” przeznaczone do tłoczenia wody czystej ze zbiorników i płytkich studni oraz do podnoszenia ciśnienia wody w domach mieszkalnych i gospodarstwach rolnych; nadają się do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego.

Hydrofory i inne urządzenie w ofercie sklepu superbateria.pl

Hydrofory do studni to niejedyne urządzenia służące do pompowania wody, które proponuje nasz sklep. W ofercie znajdziesz pompy wielu rodzajów, np. pompy głębinowe do studni czy inne pompy zatapialne. Mamy też bogate wyposażenie łazienek, w tym armaturę łazienkową, jak również grzejniki i ogrzewanie czy zasobniki C.W.U. i wiele innych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań, chętnie służymy pomocą przy doborze właściwego wyposażenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium