ZADZWOŃ
tel. 693 856 497
PN-PT 8:30-15:30

Producenci
Opcje przeglądania

Hydrofory Grundfos i Wilo do różnorodnych zastosowań

Zestawy hydroforowe to tani i niezawodny sposób na dostarczanie wody z własnego ujęcia. Hydrofory Grundfos i Wilo dostępne w ofercie superbateria.pl to wysokiej jakości produkty o zróżnicowanych parametrach. Rozbudowana oferta pomp hydroforowych umożliwia dobór produktu, który w 100% spełnia oczekiwania klienta. 

Do czego służy hydrofor Grundfos?

Pompy hydroforowe są przeznaczone do stosowania w domach jednorodzinnych, gospodarstwach, domkach letniskowych i ogrodach. Hydrofor Grundfos pobiera i uzdatnia wodę z przydomowego ujęcia. Posiadanie własnego ujęcia to bowiem skuteczny sposób na obniżenie kosztów poboru wody i zwiększenie wygody użytkowania.

Zestaw hydroforowy, który umożliwia czerpanie wody z własnego ujęcia, składa się z samozasysającej pompy hydroforowej oraz niewielkiego zbiornika hydroforowego. Instalacja zestawu nie jest skomplikowana: wystarczy umieścić wąż ssący w zbiorniku lub studni, uzupełnić ciśnienie w hydroforze i uruchomić pompę. W tym momencie rozpocznie się tłoczenie wody, którą będzie można pobierać z hydroforu. 

Rodzaje hydroforów Grundfos

Grundfos to renomowany producent specjalizujący się w rozwiązaniach pompowych. Hydrofor tej marki to gwarancja jakości i niezawodności. Do rodziny hydroforów Grundfos należą:

  • hydrofory Grundfos SCALA – w pełni zintegrowane, kompaktowe, samozasysające urządzenia przeznaczone do pozyskiwania wody deszczowej oraz podnoszenia ciśnienia w jedno- i dwurodzinnych domach.
  • hydrofory Grundfos JP – samozasysające, jednostopniowe pompy odśrodkowe z korpusami ze stali nierdzewnej, przeznaczone do zastosowań ogrodniczych i domowych, w tym do dostarczania wody,
  • hydrofory Grundfos MQ – urządzenia „wszystko w jednym” przeznaczone do tłoczenia wody czystej ze zbiorników i płytkich studni oraz do podnoszenia ciśnienia wody w domach mieszkalnych i gospodarstwach rolnych; nadają się do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego.

Gdzie sprawdzi się hydrofor?

Hydrofor Grundfos sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania pompy głębinowej, a więc w studniach wierconych o niewielkiej średnicy. Dzięki temu, że hydrofory można stosować zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w domkach letniskowych, to rozwiązanie spełnia potrzeby różnych użytkowników. Hydrofory Grundfos i Wilo zapewniają wygodny dostęp do wody, którą można wykorzystywać nie tylko do picia, ale także do mycia i pojenia zwierząt czy podlewania ogrodu.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium