Producenci

Kotły gazowe dwufunkcyjne


Piece gazowe dwufunkcyjne to zaawansowane urządzenia grzewcze, które pełnią dwie podstawowe funkcje: dostarczania ciepła do ogrzewania budynku oraz podgrzewania wody użytkowej. Przekłada się to na oszczędność miejsca oraz często bardziej efektywną eksploatację. Nasza hurtownia instalacyjna oferuje wiele tego typu urządzeń, np. Junkersy dwufunkcyjne.

Piece gazowe dwufunkcyjne – praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie

Konstrukcyjnie kotły gazowe dwufunkcyjne składają się z palnika gazowego, wymiennika ciepła (czasem więcej niż jednego w zależności od konstrukcji), układu sterowania, a także zintegrowanego zbiornika lub przepływowego wymiennika ciepła dla podgrzewania wody użytkowej.

Piec gazowy dwufunkcyjny charakteryzują:

  • zintegrowane funkcje ogrzewania centralnego i podgrzewania wody użytkowej w jednym urządzeniu,
  • automatyka sterowania dostosowująca jego pracę do aktualnych potrzeb, co pozwala na efektywne zużycie gazu oraz minimalizację strat energii,
  • wysoka sprawność energetyczna w nowoczesnych modelach, co przekłada się na niższe rachunki za gaz,
  • wyposażenie w szereg zabezpieczeń, takich jak: czujniki przeciwzamrożeniowe, czujniki ciśnienia czy czujniki płomienia, które gwarantują bezpieczną i stabilną pracę urządzenia,
  • modulacja mocy zapewniająca wysoką efektywność energetyczną.

Aby wybrać najoszczędniejsze piece gazowe dwufunkcyjne, warto zwrócić uwagę na ich: moc, sprawność, możliwość integracji z innymi systemami (np. solarnymi czy fotowoltaicznymi) oraz na jakość obsługi serwisowej oferowanej przez producenta czy dystrybutora.

Oferta ogrzewania w sklepie Superbateria.pl

Ogrzewanie to jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii w naszym sklepie internetowym, a poszczególne urządzenia mogą się nawet wspomagać w działaniu. Kotły gazowe jednofunkcyjne będą na przykład dobrze uzupełnione przez zasobniki C.W.U., które zapewnią komfort korzystania z ciepłej wody. Osoby poszukujące alternatywnych rozwiązań do ogrzewania, mogą natomiast zakupić pompy ciepła lub rekuperatory. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, by cieszyć się ciepłem i komfortem w domu lub mieszkaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium