Producenci

Zestawy prysznicowe


Zestawy prysznicowe w dobrych cenach

Zestaw prysznicowy odgrywa w łazience bardzo ważną rolę. Korzystamy z niego na co dzień i bardzo ważne jest, aby był  w pełni funkcjonalny. Jego projekt nie może zawierać wielu wgłębień, które trudno nam będzie utrzymać w czystości. Dobrze wykonany zestaw prysznicowy posiadać musi baterię z mieszadłem. To ono pozwala nam zaoszczędzić nawet 40% wody w skali roku. Dzieje się tak, ponieważ nie musimy przystosowywać temperatury wody po jej odkręceniu, ponieważ dzieje się to wcześniej w mieszadle. Jest to nie tylko oszczędność dla kieszeni, ale również dla środowiska, przez co rozwiązanie to jest cenione przez ekologów.Klasyczne rozwiązanie, jakim jest prysznic, sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrzach. Nasze zestawy do minimalistyczny design, który pasuje do małych i większych łazienek. Zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie i nie spiesząc się, wybierz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Zestawy prysznicowe - jaki model wybrać?

Każdemu z nas zależy na komfortowej i funkcjonalnej łazience. Zestawy prysznicowe zdecydowanie pomagają w osiągnięciu tego celu. Zamiast instalować samą baterię, można wybrać jeden z zestawów. W skład takiego kompletu wchodzi bateria, wąż natryskowy, słuchawka, a czasami też deszczownica. Możemy zdecydować się na zestaw prysznicowy podtynkowy lub zewnętrzny.

Zestawy prysznicowe są dostępne w różnych wariantach. Można zdecydować się na prosty zestaw składający się z węża i słuchawki. Warto jednak rozważyć zestaw prysznicowy z deszczownicą. W takim zestawie oprócz słuchawki i węża, otrzymujemy drążek wraz z głowicą natryskową. Taki zestaw prysznicowy z deszczownicą można z łatwością dopasować do aranżacji łazienki i własnych upodobań. Na rynku dostępne są zestawy prysznicowe chromowane, czarne, w kolorze miedzi czy złota.

Istotną sprawą jest sposób montażu zestawu prysznicowego. Możemy wybrać zestaw natynkowy lub zestaw prysznicowy podtynkowy. Ten pierwszy jest montowany na ścianie. Proces montażu jest łatwy i szybki, wystarczy przymocować elementy do ściany i podłączyć wodę. Zestaw podtynkowy prysznicowy wymaga większego nakładu pracy. Montaż takiego modelu jest bardziej skomplikowany i czasochłonny. Niezbędne jest ułożenie przewodów wodnych w ścianach łazienki. Zaletą zestawu podtynkowego prysznicowego jest to, że większość metalowych elementów jest ukrytych w ścianie. Zdecydowanie ułatwia to proces czyszczenia łazienki.

Warto wspomnieć, że zestawy prysznicowe nadają się zarówno do kabin prysznicowych, jak i do wanny. Nie zawsze jest czas na długą kąpiel w wannie, a wtedy zestaw prysznicowy z deszczownicą będzie dużym ułatwieniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium