Producenci

Artykuły i części hydrauliczne, centralnego ogrzewania


Artykuły hydrauliczne to różne komponenty wykorzystywane w instalacjach. Systemy te wykorzystują płyny do przenoszenia siły i energii niezbędnej do działania urządzeń. Części hydrauliczne są projektowane i stosowane w celu utrzymania i budowy tych systemów.

FERNOX  Inhibitor PROTECTOR F1 57761 FERNOX Inhibitor PROTECTOR F1 57761
Cena: 130,00 zł
zobacz więcej

Artykuły hydrauliczne - szeroki wybór

Nasza hurtownia instalacyjna oferuje szeroki wybór elementów różnorodnych systemów instalacyjnych, hydraulicznych i grzewczych, które są jedną z najobszerniejszych kategorii w sklepie. Proponujemy wyłącznie rozwiązania renomowanych producentów, takich jak Altech, Afriso, Wavin czy Alterna i wielu innych.

Akcesoria do instalacji wodnej i centralnego ogrzewania to produkty oparte na nowoczesnych technologiach, takich jak PP, PE, PEX, miedź, mosiądz, ocynk i chrom. Posiadamy elementy stosowane w instalacjach drenażowych, kanalizacji czy systemach grzewczych, np.: rury do centralnego ogrzewania czy części do rozdzielaczy hydraulicznych. Każdy fachowiec znajdzie u nas odpowiednie wyposażenie do wykonania różnorodnych instalacji z zakresu hydrauliki i grzewczej. Nasza hurtownia artykułów wodno-instalacyjnych zapewnia kompleksowe zaopatrzenie dla hydraulików, instalatorów oraz klientów prywatnych.

Części hydrauliczne - przykłady

Części do instalacji wodnej obejmują różne elementy, takie jak:

  • węże i złącza, które przewożą płyn hydrauliczny z jednego miejsca do drugiego. Służą do łączenia elementów hydraulicznych,
  • filtry hydrauliczne do oczyszczania płynu hydraulicznego z zanieczyszczeń, takich jak cząsteczki stałe czy zanieczyszczenia chemiczne. To ważne elementy pomagające utrzymać czystość i sprawność całego systemu,
  • zawory hydrauliczne, które umożliwiają kontrolę przepływu i ciśnienia płynu w systemie. Przy ich pomocy można regulować jego ruch, blokować go, kierować przepływem i wykonywać inne operacje kontrolne.

Akcesoria do centralnego ogrzewania - przykłady

Zestaw do centralnego ogrzewania to wszystkie komponenty, które są używane w celu ułatwienia instalacji, kontroli i utrzymania właściwego działania systemu. Wśród akcesoriów do centralnego ogrzewania można wymienić m.in.:

  • termostaty, czyli urządzenia służące do regulacji temperatury w pomieszczeniach poprzez kontrolę działania kotła lub zaworów grzejnikowych. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie stałej, dogodnie wybranej temperatury w budynku. Wiele z nich może być programowanych automatycznie,
  • zbiorniki rozprężne do kompensowania zmian objętości cieczy grzewczej w systemie w wyniku zmian temperatury. Zapobiegają one nadmiernemu ciśnieniu w instalacji, a także pomagają w utrzymaniu stabilnego działania systemu,
  • filtry stosowane w celu usuwania osadów i zanieczyszczeń chemicznych z cieczy grzewczej,
  • odmyki wykorzystywane do odpowietrzania systemu. Eliminują nagromadzone powietrze, które może prowadzić do problemów z działaniem systemu.

Instalacje hydrauliczne i grzewcze to tylko część naszej bogatej oferty. Znaleźć można u nas również: klimatyzatory, centrale wentylacyjne, rekuperatory, pompy do wody, pompy ciepła, pompy ciepła do C.W.U., grzejniki czy bojlery Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium