Opcje przeglądania
Producenci

Pisuary


Pisuary – ekonomia i wygoda

Pisuar to element wyposażenia toalet znajdujących się w miejscach publicznych, takich jak galerie handlowe, kina, teatry, bary, restauracje, dworce, biura i w innych obiektach tego typu. Kompaktowa konstrukcja, łatwy montaż i lekkość sprawiają, że nawet w niewielkich pomieszczeniach istnieje możliwość zainstalowania i swobodnego korzystania z pisuarów. Dodatkowo pisuary coraz częściej stają się elementem wyposażenia łazienek w domach i mieszkaniach nie tylko ze względu na oszczędność miejsca, ale również wody. Tego typu elementy wyposażenia są spłukiwane mniejszą ilością wody niż klasyczne ubikacje. W dłuższej perspektywie oznacza to generowanie znacznie większych oszczędnościach na rachunkach za wodę. W tej kategorii oferujemy duży wybór wysokiej jakości pisuarów przeznaczonych zarówno do publicznego, jak i domowego użytku od renomowanych producentów, takich jak KOŁO, ROCA i SCHELL.

 

Pisuary – co warto o nich wiedzieć?

Poszczególne modele pisuarów różnią się nie tylko wyglądem i konstrukcją, ale również miejscem doprowadzania wody. W tej sekcji oferujemy zarówno pisuary z dopływem z góry, jak i modele z dopływem tylnym. Z kolei najczęściej wykorzystywany odpływ wody to wariant poziomy. Konstrukcja pisuarów została zaprojektowana w taki sposób, aby ograniczyć do minimum osadzanie się zanieczyszczeń i jednocześnie maksymalnie ułatwić czyszczenie. Wytrzymałe i estetyczne materiały ceramiczne zapewniają większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nawet podczas intensywnego użytkowania pisuary zachowują pierwotny wygląd przez długi czas. 

Pisuary dostępne w ofercie Superbateria

W tej kategorii oferujemy m.in. bezdotykowe modele przeznaczone do montażu w publicznych toaletach. Pisuary tego typu są wyposażone w zawór radarowy pracujący z napięciem 24 V i do pracy wymagają zasilacza, który również jest dostępny w naszym sklepie. Urządzenie tego typu umożliwia podłączenie do pięciu zaworów. Pisuary bezdotykowe doskonale sprawdzają się we wszystkich miejscach, w których zachowanie higieny jest szczególnie istotne. Na uwagę zasługuje także pisuar wyposażony w pokrywę wolnoopadającą, który doskonale sprawdzi się w publicznych toaletach. Rozwiązanie tego typu chroni pokrywę przed uszkodzeniem. Dodatkowo jest estetyczne, niezawodne i funkcjonalne. W komplecie znajduje się też zestaw montażowy.

Oprócz pisuarów, w tej sekcji można znaleźć również kompatybilne akcesoria. By skutecznie zabezpieczyć pisuar przed zanieczyszczeniami, które mogą zapychać odpływ, warto zamontować specjalne sitko. Oferujemy sitka wykonane ze stali nierdzewnej, które są w pełni odporne na korozję. Kolejną propozycją jest natynkowa spłuczka ciśnieniowa wyposażona w zintegrowany filtr dyszy. Możliwość zmiany ilości spłukiwanej wody, w przedziale od jednego do nawet sześciu litrów umożliwia indywidualne dopasowanie sposobu działania urządzenia do potrzeb i oczekiwań. Chromowana powierzchnia spłuczki jest estetyczna i łatwa w czyszczeniu. Ciśnienie robocze wody zawiera się w zakresie od 0,8 bara do nawet 5. barów. W razie pytań dotyczących pisuarów lub innych produktów dostępnych w naszym sklepie zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium