Producenci

Stelaże podtynkowe


Stelaż podtynkowy – najważniejsze zalety

Stelaż podtynkowy to solidna i wytrzymała konstrukcja, do której jest przymocowana ceramika łazienkowa. Ze względu na zamontowanie pod tynkiem jest całkowicie niewidoczna. Takie rozwiązanie nie tylko poprawia estetykę wnętrza, ale również jego funkcjonalność, ponieważ zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż w przypadku montażu klasycznej miski ustępowej. Konstrukcja stelaży podtynkowych została zaprojektowana w taki sposób, aby przenosić ciężar na ścianę. W codziennym użytkowaniu oznacza to niezawodność i bezpieczeństwo.

  • promocja

 

Montaż stelaża podtynkowego przeznaczonego do podtrzymywania miski ustępowej umożliwia uzyskanie dodatkowej przestrzeni, która byłaby zajęta przez wspornik i spłuczkę. Jest to szczególnie istotne w przypadku niewielkich łazienek. Wszystkie elementy konstrukcyjne, łącznie ze spłuczką, są schowane pod tynkiem, dzięki czemu sprzątanie w łazience jest szybsze i łatwiejsze. Dodatkowo dzięki wytrzymałym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu stelaż podtynkowy WC wyróżnia się niezawodnością bez względu na intensywność eksploatacji.

Stelaże podtynkowe dostępne w ofercie

Asortyment naszego sklepu obejmuje zarówno stelaże podtynkowe, jak i wysokiej jakości akcesoria takich producentów, jak GEBERIT, GROHE, KOŁO, ROCA i SANIT. Oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty wyróżniające się uniwersalnym zastosowaniem oraz łatwym i bezproblemowym montażem. W tej kategorii można znaleźć m.in. stelaże przeznaczone do lekkiej zabudowy, których podstawą jest solidna rama, gwarantująca stabilność całej konstrukcji. Dzięki zabezpieczeniu w postaci malowania proszkowego ramy są odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym korozję. W zależności od konkretnego modelu stelaż podtynkowy może być zamontowany przed ścianą pełną lub pod ścianą wykonaną z płyty gipsowej. Proponujemy modele umożliwiające regulację ilości spłukiwanej wody, a także wybór sposobu spłukiwania (jednoilościowe, dwudzielne lub z praktyczną funkcją typu „stop“). 

Wybrane modele oferują możliwość przyłączenia wody zarówno w środku, jak i w tylnej oraz przedniej części. Stelaż podtynkowy WC jest dostępny w wersji ze spłuczką, a także z matą wyciszającą, która redukuje do minimum dźwięki w trakcie spłukiwania wody. Dzięki regulowanym nóżkom precyzyjne wypoziomowanie stelaża odbywa się bez wykorzystania narzędzi. Na szczególną uwagę zasługuje egzemplarz wyposażony we wbudowany rozdrabniacz SFA, który można podłączyć zarówno do miski sedesowej, jak i prysznica, a także umywalki, bidetu i pisuaru. Najważniejsze zalety to swobodny dostęp serwisowy do rozdrabniacza i możliwość odblokowania nożna tnącego bez konieczności demontażu. Ponadto konstrukcja stelaża umożliwia zdejmowanie szklanego frontu. Produkt jest przeznaczony m.in. dla osób o ograniczonej mobilności. W zestawie znajduje się stelaż podtynkowy, rozdrabniacz, przycisk, szklany front i części niezbędne do instalacji.

Akcesoria do stelaży podtynkowych 

W tej sekcji można również znaleźć szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do stelaży montowanych pod tynkiem. Proponujemy m.in. zawory napełniające do spłuczek, umożliwiające szeroką regulację napełnienia. Zawory wyróżniają się niskim poziomem hałasu, nawet w przypadku wysokiego ciśnienia wody. Dostępne są także zestawy przyłączeniowe do muszli i wydajne wkłady odświeżające. Ponadto oferujemy szeroki wybór przycisków spłukujących do stelaży podtynkowych. Przyciski występują w różnym kształcie i kolorach, dzięki czemu dopasowanie do konkretnej aranżacji łazienki nie stanowi żadnego problemu. Proponujemy podwójne modele wyposażone w duży i mały przycisk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium