Producenci

Wentylacja i klimatyzacja


Wysokie temperatury potrafią być bardzo uciążliwe, zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach. Wentylacja i klimatyzacja to skuteczny sposób na schłodzenie powietrza i walkę z upałem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klimatyzatory - skuteczna regulacja temperatury

Klimatyzator to urządzenie, którego głównym celem jest regulacja temperatury powietrza w budynkach. Wykorzystuje się go przede wszystkim do chłodzenia zamkniętej przestrzeni. Takie urządzenia można dziś spotkać nie tylko w miejscach publicznych, ale także w prywatnych domach oraz mieszkaniach.

W przeciwieństwie do wentylatora klimatyzator wymienia powietrze w obrębie pomieszczenia. Najbardziej popularne są klimatyzatory typu split, które składają się z wentylatora oraz agregatu.

W swoim asortymencie mamy klimatyzatory domowe i pokojowe najlepszych marek, takich jak Bosch Junkers, czy Saunie Duval. Oferujemy zarówno jednostki wewnętrzne, które mocuje się w pomieszczeniu, jak i zewnętrzne, przeznaczone do montażu na zewnętrznej ścianie budynku.

Wentylatory - sposób na odświeżenie powietrza

Wentylator to urządzenie, które umożliwia wymianę zużytego powietrza z pomieszczenia na czyste, przefiltrowane powietrze z zewnątrz. Taki proces to rekuperacja. Nawiewane do wnętrza powietrze jest świeże, pozbawione zanieczyszczeń oraz wyregulowane pod względem temperatury. Dodatkową zaletą, jaka charakteryzuje wentylatory, jest to, że cały proces odbywa się ;bez straty energii, nawet przy niskich temperaturach.

Oferujemy nowoczesne centrale wentylacyjne i rekuperatory od sprawdzonych producentów, jak Zehnder czy Aerovent Reversus.

Akcesoria do wentylatorów i klimatyzatorów

Aby klimatyzacja i wentylacja działały prawidłowo, konieczny będzie ich właściwy montaż. Zapewniamy duży wybór jeśli chodzi o akcesoria do wentylatorów i klimatyzatorów, w tym m.in. płyty montażowe, anemostaty, czerpnie, a także panele sterujące, filtry i wiele innych.

Klimatyzacja, ;wentylacja i akcesoria wentylacyjne to tylko część oferty, jaką można znaleźć w naszym sklepie internetowym. W asortymencie mamy także pompy ciepła wraz z akcesoriami, zbiorniki buforowe, zasobniki C.W.U., nagrzewnice czy kurtyny powietrzne. Jako hurtownia instalacyjna oferujemy również szeroki wybór innych urządzeń techniki grzewczej (w tym np. grzejniki, czy ogrzewanie podłogowe) oraz różnego rodzaju elementy wyposażenia łazienek, w tym m.in.: armaturę i akcesoria łazienkowe, części instalacji, czy ceramikę. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium