Producenci

Zasobniki c.w.u poziome, bojlery


Zasobniki C.W.U. poziome są przeznaczone do magazynowania oraz ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Mogą być wykorzystywane w domach i mieszkaniach prywatnych, zakładach zbiorowego żywienia czy pomieszczeniach socjalnych zakładów pracy.

Zasobniki C.W.U. poziome są przeznaczone do magazynowania oraz ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Mogą być wykorzystywane w domach i mieszkaniach prywatnych, zakładach zbiorowego żywienia czy pomieszczeniach socjalnych zakładów pracy.

Zasobniki C.W.U. poziome marki GALMET — budowa

W naszej ofercie znajdują się doskonałej jakości wymienniki C.W.U. renomowanej marki GALMET. Ten rodzaj podgrzewaczy jest przystosowany do pracy wyłącznie w pozycji poziomej. Woda w wymienniku C.W.U. poziomym może być podgrzewana przy pomocy podłączonych do kotła centralnego ogrzewania:

  • wężownicy U,
  • podwójnej wężownicy U,
  • wymiennika dwupłaszczowego.

Bojlery poziome mają zbiornik wykonany z blachy stalowej emaliowanej, emalią szklistą, w którym podgrzewana jest woda. W jego dnie znajdują się dwa zamykane korkami otwory. W jednym z nich, od strony poboru ciepłej wody użytkowej, umieszczona jest anoda magnezowa, a drugi jest zaślepiony korkiem.

Zbiornik C.W.U. poziomy ma wyprowadzone ze swojej spodniej części, zwanej dennicą, dwa króćce. Jeden do podłączenia do kotła c.o., drugi to króciec cyrkulacyjny. W dolnej części korpusu podgrzewacza wyprowadzony jest króciec doprowadzający wodę z sieci wodociągowej, a w górnej — króciec do odprowadzania ciepłej wody użytkowej.

Posiadamy także w ofercie zasobniki C.W.U. dwupłaszczowe, gdzie oprócz króćców wlotowych i wylotowych wody użytkowej, znajdują się króćce: wlotowy (od góry) i wylotowy (od dołu) wody z układu grzewczej z kotła c.o. Do podgrzewania wody wykorzystany jest płaszcz stalowy umieszczony na zbiorniku z podgrzewaną wodą. Woda grzewcza z kotła przepływa tu przez przestrzeń między płaszczem zewnętrznym a zbiornika. Dzięki oddawaniu ciepła niemal na całej powierzchni zbiornika konstrukcja ta umożliwia bardzo szybkie podgrzewanie wody.

Zbiorniki poziome wiszące są doskonałym rozwiązaniem w przypadku ograniczonej powierzchni do montażu.

Superbateria.pl — kompleksowa oferta dla domu lub mieszkania

W naszym sklepie internetowym, oprócz zasobników ciepłej wody, posiadamy duży wybór baterii, ceramiki i akcesoriów łazienkowych i kuchennych, a także urządzeń techniki grzewczej i części instalacyjnych. Znajdziesz u nas między innymi: wyposażenie łazienek, armaturę łazienkową, armaturę grzewczą, pompy ciepła, instalacje HVAC czy bojlery. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty instalatorów, firmy budowlane i usługowe oraz osoby prywatne planujące remont lub budowę. Oferujemy duży wybór, a artykuły są dostępne od ręki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium