Producenci

Zawory


Zawory do wody i zawory do centralnego ogrzewania kontrolują przepływ cieczy w instalacjach. Pozwalają regulować temperaturę oraz zarządzać systemem wodnym. Hurtownia instalacyjna Superbateria.pl oferuje oba rodzaje wymienionych elementów.

Zawory – najpopularniejsze rodzaje

Wśród naszych propozycji można znaleźć zawory wodne i do grzejników centralnego ogrzewania kilku rodzajów. Wyróżniamy m.in.:

  • zawory bezpieczeństwa – chronią przed nadmiernym ciśnieniem,
  • zawory zwrotne – zapobiegają przepływowi cieczy w niewłaściwym kierunku,
  • zawory grzybkowe – charakteryzujące się specyficznym kształtem, wykorzystywane tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona,
  • zawory kątowe – stosowane tam, gdzie konieczna jest zmiana kierunku przepływu,
  • zawory czerpalne – umożliwiają pobieranie wody z systemu.

Każdy z nich ma swoje specyficzne zastosowanie i ważne jest, aby dobrać odpowiedni rodzaj do swojego systemu. Niemniej istotny jest dobór innego elementu instalacji, jakim są głowice. Te z naszej oferty gwarantują precyzyjną regulację przepływu wody, a ich montaż jest prosty i intuicyjny. Dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu znajdą zastosowanie w dowolnym systemie, jakim są ogrzewanie lub instalacje hydrauliczne.

Zawory, głowice i inne akcesoria w ofercie hurtowni instalacyjnej Superbateria.pl

Superbateria.pl to miejsce, gdzie każdy, znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szeroki wybór zaworów oraz innych produktów, takich jak pompy ciepła czy zasobniki C.W.U., a wszystko to w jednym miejscu, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i koszty dostawy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Warto zadbać o domowe systemy wodne oraz centralnego ogrzewania, wykorzystując nasze artykuły hydrauliczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium