telefon  Infolinia: 603 658 272 (pon-pt 8:00-15:30)    mail: sklep@superbateria.pl

Producenci

Pompy głębinowe do studni


 

Charakterystyka pomp głębinowych

WILO pompa coraz częściej wybierana jest przez zarówno przez osoby, które potrzebują pompę na działce letniskowej, jak i na potrzeby całego gospodarstwa. Służy ona do wypompowania wody z dużych głębokości, najczęściej ze studni głębinowej. Wydobywana w pionie ciecz wymaga wyposażenia pompy w pionową oś oraz odpowiedniej długości kabel elektryczny. Pompy charakteryzują się niewielką średnicą ułatwiającą wprowadzenie ich na dużą głębokość oraz zapewniającą ich sprawne funkcjonowanie. Klasyczne pompy to urządzenia przeznaczone dla studni o średnicy od 90 do 225 mm, lecz odpowiedni dobór pompy opiera się nie tylko o jej średnicę, ale również o wydajność dostosowaną do potrzeb użytkownika. Warto przemyśleć jakie ciśnienie odpowiadać będzie naszemu zapotrzebowaniu. Dodatkowym aspektem który nie powinien ujść naszej uwadze jest dobranie pompy do specyfiki studni. Jeśli na przykład w wodzie osadza się piasek, może mieć to negatywny wpływ na działanie pompy, dlatego ważne jest dostosowanie hydrauliki pompy.

 

GRUNDFOS  Zestaw hydroforowy SQE 3-65 96524501 GRUNDFOS Zestaw hydroforowy SQE 3-65 96524501
Cena: 7 500,00 zł
zobacz więcej

Pompa WILO na Twoje potrzeby

Pompa WILO to propozycja dla osób posiadających lub rozważających instalację studni głębinowych. Oferujemy najwyższej klasy pompy znanej marki, które zapewniają prawidłowe działanie i zaopatrzenie w wodę dla całego gospodarstwa. Przy odpowiedniej eksploatacji urządzenia może ono posłużyć przez długie lata. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia o wysokiej jakości, lecz o różnych parametrach, co umożliwi Państwu dostosowanie pompy do potrzeb swojego gospodarstwa.

Pompy WILO – niezawodne rozwiązanie

Pompy WILO to nieduże, lecz solidnie wykonane urządzenia wyposażone w silnik olejowy jednofazowy, który zależnie od modelu podnosi wodę na wysokość od 91 do 117 metrów. Urządzenia WILO posiadają wał napędowy ze stali nierdzewnej, element tłoczny, jak i porządną obudowę ze stali nierdzewnej. Wyposażając ją w ceramiczne łożyska, stworzono pompę o dużej wytrzymałości, która godnie rywalizuje z propozycjami nawet z wyższej półki cenowej. Prędkość obrotowa pomp wynosi 2900 rpm i zapewnia mocne ciśnienie na którym oprzeć można nawet cały system hydrauliczny domku letniskowego, dlatego jest to rozwiązanie na którym można polegać.

Warto wiedzieć

Niewątpliwą zaletą pompy WILO jest jej cena w stosunku do wydajności. Oferowane pompy nadadzą się już nie tylko do domków letniskowych, ale i do zasilenia systemu nawadniania. Przy odpowiednim doborze pompy mogą one zasilać nawet całe gospodarstwa wiejskie czy domy jednorodzinne. Pompy głębinowe to urządzenia przeznaczone przede wszystkim do studni głębinowych jednak z powodzeniem mogą być stosowane przy pompowaniu wody ze zbiorników na deszczówkę czy ze studni kręgowych. Dostosowując się do Państwa potrzeb oferujemy pompy o różnych parametrach pochodzące od renomowanej marki WILO. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium