Producenci

Uchwyty Łazienkowe Dla Niepełnosprawnych


Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych w wyposażeniu łazienki

Każdy z nas powinien czuć się w łazience nie tylko przyjemnie, ale przede wszystkim komfortowo. To dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę również dla osób z niepełnosprawnościami. Pozwoli im ona na optymalne korzystanie z łazienki w każdej sytuacji. Zapraszamy do działu, w którym znajdują się uchwyty łazienkowe dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Łazienka „bez barier”

W łazience przeznaczonej dla korzystania przez osobę niepełnosprawną ważne jest to, by zapewnić jej odpowiednią przestrzeń. Ustawić prawidłową pozycję dla drzwi wejściowych, ustalić zakres przestrzeni manewrowej. Następny element to właściwe zaprojektowana strefa umywalkowa oraz strefa toaletowa. Nie możemy zapomnieć o strefie dedykowanej czynnościom higienicznym, w zależności czy będzie to prysznic lub wanna. Przy każdym z omówionych miejsc w łazience należy zainstalować uchwyty łazienkowe dla osób niepełnosprawnych. W sklepie superbateria.pl klienci kupią niezbędny uchwyt łazienkowy. Takie zasady oraz produkty można również dopasować w łazience dla osoby starszej. Nie trzeba specjalnie wyszukiwać specjalistycznych sklepów oraz innego asortymentu. Oferujemy bogaty zakres produktów znanych producentów oraz doradztwo na każdy etapie zakupu. Chcemy pomagać klientom nawet przy wyborze odpowiednich akcesoriów łazienkowych, a takimi są uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to istotny dodatek w pomieszczeniu łazienkowym. Dzięki niemu łazienka dla osoby niepełnosprawnej spełnia swoją funkcję. Uchwyt łazienkowy powinien być przede wszystkim solidnie wykonany.

Wygodne uchwyty

Urządzenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami nie należy do zadań najłatwiejszych. Musi ona spełniać pewne wymogi, które sprawdzane są szczególnie w przypadku centrów handlowych, hoteli czy restauracji. Tego rodzaju łazienka jest niezbędna również w wielu domach. Pierwszym elementem, który jest w takiej sytuacji niezastąpiony, jest uchwyt łazienkowy. Powinien być zamontowany po prawej lub lewej stronie umywalki, na wysokości 80-85 centymetrów nad ziemią. Wysokość ta pozwala na swobodne korzystanie z niego i podtrzymywanie - na przykład w trakcie mycia zębów. Uchwyt jest również ważnym elementem montowanym przy toalecie, przy której osoba niepełnosprawna ruchowo musi zejść z wózka i niezbędne jest wówczas podtrzymanie się.

Uchwyty pozwalają na komfortowe i samodzielne korzystanie z toalety przez osoby niepełnosprawne. Tego typu element powinien być również wykorzystany pod prysznicem tak, aby osoba niepełnosprawna mogła zachować higienę. Na naszej stronie dostępnych jest kilka rodzajów uchwytów – zarówno wiodącej marki Alterna, jak i uznanych firm Roca i Lehnen. Wykonane z wysokiej jakości plastiku lub metalu szlachetnego świetnie spełniają swoje zadanie. W naszej ofercie dostępne są również inne elementy wyposażenia łazienki dla osoby z niepełnosprawnością ruchową - na przykład siedziska wannowe. Pozwalają one nie tylko w pełni wyposażyć tego typu łazienkę według standardów, ale umożliwiają również stworzenie komfortowego pomieszczenia. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku osób starszych.

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych – zwróćmy uwagę na ich wzór

Poręcze pomagają osobie niepełnosprawnej skorzystać z umywalki, toalety, wanny. Montując w tych miejscach uchwyt łazienkowy, znacznie ułatwiamy te czynności domownikowi. Poza oczywistymi wymaganiami technicznym zastanówmy się również nad wzornictwem. Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych mogą sprawić, że łazienka nabierze eleganckiego charakteru. To również wpływa na samopoczucie osoby, która będzie często korzystać ze specjalistycznie urządzonej łazienki. W ofercie superbateria.pl znajdują się uchwyty chromowane w mocnym błyszczącym kolorze lub w popularnym jasnym odcieniu. Są to zarówno produkty ekonomiczne, jak i należące do kategorii Premium. Wygląd tych wyrobów sprawdzi się niezależnie od tego, jaki styl dominuje w łazience. Ładne, bezpieczne oraz trwałe – takie uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych są w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium