INFOLINIA 693 856 497 

od pn. do pt. 8.30-15.00

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych w wyposażeniu łazienki

Każdy z nas powinien czuć się w łazience nie tylko przyjemnie, ale przede wszystkim komfortowo. To dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę również dla osób z niepełnosprawnościami. Pozwoli im ona na optymalne korzystanie z łazienki w każdej sytuacji. Zapraszamy do działu, w którym znajdują się uchwyty łazienkowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Wygodne uchwyty

Urządzenie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami nie należy do zadań najłatwiejszych. Musi ona spełniać pewne wymogi, które sprawdzane są szczególnie w przypadku centrów handlowych, hoteli czy restauracji. Tego rodzaju łazienka jest niezbędna również w wielu domach. Pierwszym elementem, który jest w takiej sytuacji niezastąpiony, jest uchwyt łazienkowy. Powinien być zamontowany po prawej lub lewej stronie umywalki, na wysokości 80-85 centymetrów nad ziemią. Wysokość ta pozwala na swobodne korzystanie z niego i podtrzymywanie - na przykład w trakcie mycia zębów. Uchwyt jest również ważnym elementem montowanym przy toalecie, przy której osoba niepełnosprawna ruchowo musi zejść z wózka i niezbędne jest wówczas podtrzymanie się.

Uchwyty pozwalają na komfortowe i samodzielne korzystanie z toalety przez osoby niepełnosprawne. Tego typu element powinien być również wykorzystany pod prysznicem tak, aby osoba niepełnosprawna mogła zachować higienę. Na naszej stronie dostępnych jest kilka rodzajów uchwytów – zarówno wiodącej marki Alterna, jak i uznanych firm Roca i Lehnen. Wykonane z wysokiej jakości plastiku lub metalu szlachetnego świetnie spełniają swoje zadanie. W naszej ofercie dostępne są również inne elementy wyposażenia łazienki dla osoby z niepełnosprawnością ruchową - na przykład siedziska wannowe. Pozwalają one nie tylko w pełni wyposażyć tego typu łazienkę według standardów, ale umożliwiają również stworzenie komfortowego pomieszczenia. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku osób starszych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl