Producenci

Urządzając łazienkę, uwagę przykładamy również do najmniejszych szczegółów. Takim szczegółem jest słuchawka prysznicowa. Obecnie często zdarza się, że urządzamy łazienkę według klasycznych wytycznych. Nie wyposażamy jej więc w bidet czy deszczownicę, tylko w klasyczne słuchawki prysznicowe. Osobom ceniącym sobie taką klasykę polecamy szczególnie akcesoria łazienkowe dostępne na naszej stronie. Nie tylko spełniają one swoje zadanie funkcjonalne, ale są również świetnym elementem dekoracyjnym do łazienki. Pozwala nam się ona zrelaksować po ciężkim dniu pracy, gdy bierzemy prysznic. Wybierając ją, pamiętajmy, że będziemy codziennie z niej korzystać.

Klasyczne słuchawki prysznicowe

Dostępne na naszej stronie słuchawki prysznicowe świetnie sprawdzają się w przypadku brodzików, ale swobodnie można je instalować również w wannach. W ofercie znalazły się między innymi słuchawki 3-, 4- i 5-funkcyjne. Pozwalają one na regulację wody i posiadają funkcje:

  • strumienia normalnego,
  • napowietrzania,
  • strumienia normalnego + napowietrzanie,
  • masażu,
  • strumienia normalnego + masażu.

Funkcje te można łatwo zmieniać, dostosowując je do swoich wymagań. Te chromowane słuchawki prysznicowe świetnie łączą się przy tym z innymi elementami w łazience. Proste w montażu, są także niezwykle komfortowe w użyciu. Na zakup słuchawki prysznicowej powinna być przeznaczona optymalna ilość czasu tak, aby wybrać dla siebie element, który będzie służył przez lata. Ze słuchawki korzystamy codziennie, warto więc wybrać tę, która spełni nasze oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl