Producenci

Zawory bezpieczeństwa do bojlerów


Zawory bezpieczeństwa do bojlerów są elementami, które automatycznie otwierają się w momencie przekroczenia dopuszczalnej wartości przez ciśnienie. W ten sposób chronią je przed awarią, a nawet eksplozją.

FLAMCO Prescor 3/4", 2,5 bar, Zawór bezpieczeństwa 27020 FLAMCO Prescor 3/4", 2,5 bar, Zawór bezpieczeństwa 27020
Cena: 40,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
AFRISO AF4 Zawór bezpieczeństwa  do elektrycznych ogrzewaczy wody 1/2" 4221210 AFRISO AF4 Zawór bezpieczeństwa do elektrycznych ogrzewaczy wody 1/2" 4221210
Cena: 29,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zawory bezpieczeństwa do bojlerów

Zawory bezpieczeństwa C.O. umieszcza się w głównym miejscu ogrzewania wody użytkowej. To bardzo ważne elementy instalacji, chroniące bojlery przed skokami ciśnienia. Jeśli nie ma zabezpieczenia w postaci zaworów bezpieczeństwa do C.O., a ciśnienie gwałtownie wzrośnie, może dojść do rozszczelnienia i awarii instalacji, co wiąże się z problemami i kosztami. Zawory bezpieczeństwa do bojlerów pozostają otwarte tak długo, aż ciśnienie nie wróci do bezpiecznego poziomu.

Nasz sklep oferuje także duży wybór, jeśli chodzi o zasobniki C.W.U., armaturę grzewczą, pompy ciepła, zbiorniki buforowe do pomp ciepła, wyposażenie łazienek, w tym armaturę łazienkową, a także armaturę kuchenną. W razie pytań lub problemów z wyborem służymy poradą. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium