Opcje przeglądania
Producenci

Odpływy prysznicowe


Odpływy prysznicowe

Planując remont łazienki lub projektując dopiero pomieszczenie w budynku wciąż budowanym, powinniśmy pamiętać o implementacji rozwiązań łączących w sobie estetykę i funkcjonalność. Należą do nich właśnie odpływy podłogowe, stanowiące niezwykle popularną alternatywę dla standardowych brodzików. Łazienka należy bowiem do pomieszczeń często eksploatowanych, zarówno przez nas samych, jak i naszych bliskich. Odpływ liniowy jest z kolei opcją bardzo przystępną, szczególnie dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz małych dzieci. Z tego też powodu, nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór odpływówopracowanych przez wiodących producentów. Jako wieloletni eksperci w dziedzinie wyposażenia łazienkowego staramy się dobierać wyłącznie najskuteczniejsze elementy, zaprojektowane z myślą zarówno o wnętrzach klasycznych, jak i tych bardziej współczesnych. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z poniższą ofertą.

 

ACO Ruszt Showerdrain C 885 mm 408566 PROMOCJA1 ACO Ruszt Showerdrain C 885 mm 408566 PROMOCJA1
Cena: 102,00 zł 199,89 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Odpływ prysznicowy liniowy – wszechstronność, minimalizm, skuteczność

Główną zasadą działania odpływu prysznicowego podłogowego jest odprowadzanie wody w sposób grawitacyjny. W podłożu umieszcza się bowiem specjalistyczną rynnę, połączoną bezpośrednio z syfonem. Spływająca nią wodą trafia następnie do kanalizacji. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest przede wszystkim jego minimalizm. Jedynym widocznym elementem odpływu liniowego jest bowiem tzw. ruszt, odznaczający się nierzadko ciekawym, designerskim wykończeniem. Dzięki temu odpływ jest w stanie pełnić także funkcjędekoracyjną. Elementy dostępne w naszym sklepie wykonano z najwyższej klasy materiałów zapewniających odpływom długotrwałą odporność na korozję. Przygotowaliśmy również dla Państwa szeroką gamę wariantów kolorystycznych, umożliwiających dobranie idealnego odpływu prysznicowego zarówno do nowo zakupionego domu, jak i remontowanej łazienki.

Największe zalety podłogowego odpływu prysznicowego

Ponieważ odpływ podłogowy nie posiada brodzika, redukcji ulega tu przede wszystkim czas potrzebny na regularne czyszczenie prysznica. Na płaskiej powierzchni osadza się bowiem znacznie mniej osadu z mydła niż w przypadku konwencjonalnych brodzików. Mniejsze gabaryty kabiny sprawiają przy tym, że możliwe staje się znacznie sprawniejsze zagospodarowanie wolnej przestrzeni, co jest szczególnie istotne w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu. Zaleta ta przekłada się jednocześnie na niezwykle bogate możliwości aranżacyjne, pozwalając domownikom na dostosowanie prysznica do indywidualnych potrzeb.

Brak wysokich progów czyni równocześnie odpływ prysznicowy podłogowy rozwiązaniem przystępnym dla osób mających problemy z chodzeniem. Podeszły wiek, niepełnosprawność, odniesione urazy – wszystkie te czynniki sprawiają, że kąpiel w zwykłej kabinie staje się niezwykle trudna. Większe modele kabin z odpływem liniowym pozwalają nawet na wjechanie do nich wózkiem inwalidzkim.

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze odpływy podłogowe?

W Superbateria doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Z tego też powodu znajdą Państwo u nas szeroką gamę odpływów prysznicowych, opracowanych z myślą zarówno o ciekawej prezencji, jak i niezrównanej funkcjonalności. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę zamówionych elementów, profesjonalne doradztwo oraz przystępne ceny. Zachęcamy gorąco wszystkich klientów do przyjrzenia się oferowanym przez nas produktom i przekonania się, że uatrakcyjnienie łazienki wcale nie musi być kosztowne ani trudne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium