ZADZWOŃ
tel. 693 856 497
PN-PT 8:30-16:00

Producenci

Wilo – pompy i systemy do zarządzania obiegiem wody

Marka Wilo to pompy i systemy do zarządzania obiegiem wody, które znajdują zastosowanie w budynkach każdego typu i wielkości. Firma specjalizuje się w produkcji solidnych, nowoczesnych urządzeń wyposażonych w zaawansowane jednostki sterujące, które pozwalają na automatyzację procesu zarządzania pracą urządzenia oraz redukcję zużycia energii elektrycznej.

Wilo dostarcza pompy do realizacji zadań w zakresie:

  • obiegu cieczy w sieciach grzewczych, chłodniczych i instalacjach klimatyzacji,

  • zaopatrzenia w wodę,

  • zagospodarowania brudnej wody i ścieków.

Zarządzanie obiegiem wody w instalacjach grzewczych i c.w.u.

Obiegowe i cyrkulacyjne pompy Wilo od lat poprawiają wydajność instalacji grzewczych i ciepłej wody użytkowej w budynkach. Urządzenia marki to synonim komfortu korzystania z ciepłej wody oraz skutecznego ogrzewania. Pompy do zarządzania obiegiem wody, takie jak urządzenia z serii Wilo Yanos to sprzęt chętnie wybierany przez wielu projektantów instalacji. Specjaliści doceniają je m.in. ze względu na możliwość swobodnego projektowania instalacji domowych, co pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń w każdym budynku.

Odprowadzanie ścieków, deszczówki i odwadnianie

Firma Wilo dostarcza skuteczne pompy i systemy pomp do odprowadzania nieoczyszczonych ścieków. Urządzenia tego typu coraz częściej są stosowane we współczesnych budynkach mieszkaniowych, komercyjnych i przeznaczenia publicznego. Zastosowanie pomp do tłoczenia zanieczyszczonych ścieków, takich jak np. urządzenia z serii Wilo HiSewlift znacznie rozszerza możliwości projektowania instalacji hydraulicznych. Pompy tego typu to doskonałe rozwiązanie także podczas prac modernizacyjnych i adaptacji pomieszczeń, do których nie docierała wcześniej instalacja hydrauliczna.

Odwadnianie i odprowadzanie deszczówki

Skuteczne zarządzanie obiegiem wody oznacza również konieczność radzenia sobie z nadmiarem wody pochodzącym z wód opadowych czy roztopowych. To niezwykle ważne zagadnienie szczególnie dla zarządców i właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenach, na których okresowo występują lokalne podtopienia lub zagospodarowanie terenu utrudnia naturalny odpływ wody. W takich okolicznościach rekomenduje się zastosowanie urządzeń z serii WIlo Initial Drain czy Wilo Plavis, które pozwalają na szybkie odprowadzania nadmiaru wody.

Pobieranie wody ze studni głębinowych i cystern

Warto pamiętać, że Wilo to także solidne, proste w konserwacji i efektywne pompy do pobierania wody ze zbiorników i studni. Pompy głębinowe Wilo TWU to idealne rozwiązanie do realizowania zadań związanych z zaopatrzeniem w wodę użytkową z wód gruntowych, powierzchniowych lub podziemnych. Urządzenia stosuje się w systemach nawadniania. Niektóre modele są przystosowane do pompowania wody słonej i słonawej.

WILO  Wtyczka-Connector SC1 4144582 WILO Wtyczka-Connector SC1 4144582
Producent: WILO
Cena: 54,95 zł
szt.
zobacz więcej
WILO Centrala deszczowa Wilo-RAIN1-24 EM 2551468 WILO Centrala deszczowa Wilo-RAIN1-24 EM 2551468
Producent: WILO
Cena: 5 139,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium