telefon  Infolinia: 732 220 138 (pon-pt 8:00-15:30)    mail: sklep@superbateria.pl

SFA Pompa do kondensatu skroplin Sanicondens Mini SKM

Dostępność: brak towaru
Cena: 296,00 zł 296.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SFA POLAND
Kod produktu: SKM

Opis

Pompa do kondensatu SFA

W niektórych kotłach i piecach nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia kondensatu. Podobnie jest w części urządzeń klimatyzacyjnych, które nie są w stanie odprowadzić same skroplin. W takich sytuacjach niezastąpiona jest pompa do kondensatu SFA. Pozwala ona na bieżące oczyszczanie takich urządzeń z produktów ubocznych.

Wysoka niezawodność

Produkty uboczne takie jak kondensat oraz skropliny, powinny być usuwane na bieżąco. Inaczej odbije się to negatywnie na funkcjonowaniu danego urządzenia, a w skrajnych przypadkach może dojść nawet do jego uszkodzenia, co pociągnie za sobą wysokie koszty naprawy. Z drugiej strony, kondensat zbierający się w kotłach lub piecach ma mocno kwaśny odczyn, co niesie za sobą możliwość uszkodzenia podzespołów zwykłej pompy. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć niezawodną pompę, która poradzi sobie z tym zadaniem. Wykorzystanie odpowiednich, wysokiej jakości materiałów zapobiega nadmiernemu zużyciu i niepożądanym reakcjom chemicznym. Natomiast cichy silnik pozwala na ciągłą pracę bez nadmiernego hałasu, zapewniając komfort domownikom.

Pompa do kondensatu SFA

Pompa tłocząca ma zastosowanie przy odprowadzaniu skroplin z kotłów, urządzeń klimatyzacyjnych i lad chłodniczych. Jest przydatna wszędzie tam, gdzie tego typu produkty uboczne nie mogą same spływać do kanalizacji dzięki siłom grawitacyjnym. Pozwalają utrzymywać urządzenia w dobrym stanie technicznym, co przekłada się na ich dłuższą żywotność i lepszą sprawność działania. Wysoka niezawodność pompy jest tu niezbędna. Z jednej strony musi sobie radzić z trudnym środowiskiem pracy, natomiast z drugiej, zbyt długa przerwa w pracy może negatywnie wpłynąć na działanie kotła lub urządzenia klimatyzacyjnego i doprowadzić nawet do ich uszkodzenia. SANICONDENS® Mini może zostać dopasowana do każdego rodzaju instalacji. Zbiornik został zaprojektowany do użycia ze ściekami kwaśnymi. Montaż ścienny lub podłogowy. Posiada opcję zasilania alarmu zewnętrznego 220 V za pomocą przewodu wyprowadzonego poza urządzenie. Dzięki temu użytkownik szybko zostanie poinformowany o awarii i będzie miał możliwość wykonania potrzebnych napraw na czas, a przynajmniej wyłączenia urządzeń obsługiwanych pompą do kondensatu SFA.

Godny zaufania

Rozpoznawalna firma SFA stanowi gwarancję wysokiej jakości wykonania pompy oraz jej trwałości i niezawodności w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Jest to dobry model dla ceniących poczucie bezpieczeństwa i nie chcących martwić się, czy wszystko działa poprawnie. To zasługa nie tylko niezawodności i trwałości, ale również zasilania zewnętrznego systemu alarmowego. Dzięki niemu w łatwy sposób można zapewnić ochronę i prawidłowe działanie kotłów i urządzeń klimatyzacyjnych.

Na wszystko znajdzie się rada

Jeśli w Twoim mieszkaniu pojawi się jakiś problem, wystarczy poszukać odpowiedniego urządzenia, które pomoże uporać się z kłopotami. Pompa do kondensatu SFA sprawdzi się doskonale tam, gdzie niemożliwe jest grawitacyjne odprowadzanie skroplin i innych produktów ubocznych z kotłów, kominów i urządzeń klimatyzacyjnych. Niewielkim kosztem można zapewnić prawidłowe działanie wspomnianych sprzętów, a jednocześnie zapewnić sobie komfort użytkowania.

Wymiary l x p x h (mm)

231x120x143

Dane techniczne:

 • Waga: 1,3 kg
 • Ilość wejść: 4
 • ? wejść: 28 mm
 • ? przewodu tłocznego: DN 8
 • Moc silnika: 35 W
 • Zasilanie: 220-240 V/50 Hz
 • Klasa elektryczna: 1
 • Stopień ochrony: IP20
 • Poziom natężenia dźwięku :
 • Przetłaczanie w poziomie max: 20 m
 • Przetłaczanie w pionie max: 2 m
 • Max. wydajność: 144 L/H
 • Pojemność zbiornika: 1L
 • Max. moc kotła gazowego: 50kW
 • Max. temperatura dopływającego kondensatu: 80°C

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium