ZADZWOŃ
tel. 693 856 497
PN-PT 8:30-16:00

Diabeł tkwi w szczegółach. Przy aranżacji łazienki nie zapominaj o dodatkach
Diabeł tkwi w szczegółach. Przy aranżacji łazienki nie zapominaj o dodatkach

Płytki położone, ściany pomalowane, a toaleta, prysznic i umywalka są już na swoich miejscach. Mogłoby się wydawać, że to już koniec prac nad odświeżonym obliczem łazienki. W istocie mogłoby tak być. Pomieszczenie nadaje się już do użytku i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć z niego korzystać. Na tym etapie warto jednak pomyśleć jeszcze o kilku detalach, które mogą podnieść komfort wszystkich domowników.

Gdzie powiesić papier toaletowy?

Na upartego rolka papieru toaletowego może nawet stać na ziemi albo na okolicznej pralce. Nie wygląda to jednak zbyt elegancko i kontrastuje z resztą łazienki, która robi piorunujące wrażenie. W związku z tym warto jeszcze raz zajrzeć do sklepu i zaopatrzyć się w uchwyt łazienkowy na papier toaletowy. W ofercie może znaleźć różnorodne warianty. Dzięki temu każdy powinien znaleźć coś odpowiadającego swojemu poczuciu estetyki.

Nie odkładaj ręczników byle gdzie

Co zrobić z mokrym ręcznikiem, kiedy już wytrzesz się po wyjściu z wanny lub kabiny prysznicowej? Na pewno nie powinieneś zostawiać go w przypadkowym miejscu. Zwinięty, przemoczony ręcznik nie będzie miał jak wyschnąć i wkrótce zacznie wydzielać nieprzyjemny zapach. W związku z tym warto zaopatrzyć się w kilka uchwytów łazienkowych, na które możesz odwiesić właśnie ręcznik, a także szlafrok i inne części garderoby, które zdejmujesz w łazience.

Bez uchwytów ani rusz

W niektórych sytuacjach uchwyty łazienkowe mogą okazać się niezbędne, aby w ogóle udało się skorzystać z toalety albo wziąć kąpiel. Tak może się zdarzyć, kiedy jeden z domowników jest niepełnosprawny albo ze względu na różne schorzenia ma problemy z poruszaniem się. W takiej sytuacji odpowiednie udogodnienia powinny znaleźć się w pobliżu toalety, wanny oraz kabiny prysznicowej. W ten sposób można znacznie podwyższyć standardy bezpieczeństwa. Użytkownik przytrzyma się podczas zmiany pozycji i dzięki temu zminimalizuje zagrożenie upadkiem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium