Wielka promocja na Valvex! >Kliknij tutaj i sprawdź!<                                      telefon  Infolinia: 603 658 272 (pon-pt 8:00-15:30)    mail: sklep@superbateria.pl

Kolekcja Grohe BauEdge

Kolekcja Grohe BauEdge

Kolekcja Grohe BauEdge

Kolekcja baterii GROHE BauEdge została stworzona w stylu funkcjonalnego minimalizmu, charakterystycznego dla sztuki Bauhausu. Ta seria stanowi prawdziwie minimalistyczny design, którego wyrazem jest modernistyczna, wyrazista sylwetka oraz kształt wydłużonego owalu. Linia BauEdge obejmuje pełną gamę wyposażenia dla łazienki, zawiera także propozycję baterii zlewozmywakowej o klasycznym, ponadczasowym wyglądzie. Całość stanowi jedną spójną kolekcję armatury w przystępnej cenie, stanowiąc udogodnienie dla współczesnych projektów wnętrz.

 

STYL BAUHAUSU

Główną ideą, która towarzyszyła myśli rozwijającej koncepcję Bauhausu było tworzenie nowoczesnej architektury funkcjonalnej, która jest związana z różnymi dziedzinami sztuki i która wykorzystuje jej możliwości. Bauhaus łączy różne rzemiosła, technika i estetyka są ściśle ze sobą powiązane, to wszystko firma GROHE zawarła w jednej linii produktów BauEdge.

FUNCJONALNOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ

Kolekcja produktów BauEdge to nie tylko wyjątkowy design i funkcjonalność, a także wsparcie oszczędności. Jednouchwytowa bateria z kolekcji BauEdge posiada technologię EcoJoy, zmniejszającą zużycie wody i energii. GROHE EcoJoy™ to technologia, która pozwala zredukować zużycie wody, jest integralną częścią większości naszych pryszniców i armatur. Świadome, ekonomiczne korzystanie z energii i zasobów wodnych, jest nie tylko wyzwaniem, ale i powodem do satysfakcji. Dlatego nasz wysiłek i pomysłowość kierujemy na dopracowywanie systemów przyjaznych środowisku.

55

NIEZAWODNA NIEMIECKA TECHNOLOGIA W PRZYSTĘPNEJ CENIE

GROHE proponuje produkty wyposażone w perlatory, regulatory i ograniczniki przepływu zmniejszające zużycie wody do 5,8-7,5 l/min (baterie umywalkowe) i 9,4-12 l/min (prysznice), niezależnie od ciśnienia w instalacji zasilającej. Innowacja GROHE SilkMove® zapewnia długoletnią obsługę baterii. W głowicy baterii umieszczone są ceramiczne dyski, które podczas zmiany temperatury z gorącej na zimną z łatwością i absolutną precyzją przesuwają się względem siebie.

 

CZY WIESZ, ŻE?…

Jaką największą wydajność wody możesz uzyskać instalując tylko jedną baterię podtynkową? Firma GROHE, posiada w swojej ofercie element podtynkowy Rapido T, do armatury podtynkowej, która przy ciśnieniu 3 bar pozwala na przepływ wody na poziomie 53 l/min. Oznacza to możliwość podłączenia np. większej ilości dysz bocznych w systemie prysznicowym.

Produkt dnia
VALVEX Conne Bateria prysznicowa ścienna jednouchwytowa 2448920
VALVEX Conne Bateria prysznicowa ścienna jednouchwytowa 2448920
190,00 zł 136,00 zł
szt.
ROCA Nexo Umywalka wisząca 55x44 A327642000
ROCA Nexo Umywalka wisząca 55x44 A327642000
314,99 zł 189,00 zł
szt.
Valvex Angelo Bateria prysznicowa podtynkowa 2453270
Valvex Angelo Bateria prysznicowa podtynkowa 2453270
239,00 zł 150,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium