Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Masz kabinę prysznicową? Dobierz jeszcze odpowiednie wyposażenie

Masz kabinę prysznicową? Dobierz jeszcze odpowiednie wyposażenie

Podczas modernizacji łazienki kluczowe jest zaopatrzenie się w podstawową ceramikę, taką jak toaleta, umywalka oraz kabina prysznicowa. Wówczas możesz już na spokojnie aranżować wnętrze, instalować wszystkie elementy, a następnie przejść do wyboru wyposażenia. Wszak sama kabina prysznicowa będzie bezużyteczna. Potrzebujesz jeszcze baterii, a także słuchawki bądź deszczownicy. Jaki zestaw najlepiej wybrać? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części niniejszego artykułu.

Dla zwolenników klasyki

Jednym z domyślnych elementów składających się na wyposażenie prysznica jest nieśmiertelna słuchawka. Użytkownik bierze ją do ręki i precyzyjnie kieruje strumień w określone miejsca. Takie rozwiązanie jest o tyle użyteczne, że nie trzeba zamoczyć całego ciała. Jeżeli danego dnia nie masz ochoty na mycie włosów, to po prostu omijasz głowę i jesteś w gotowości do wyjścia. W sklepie z armaturą łazienkową można znaleźć zróżnicowane warianty. W większości przypadków różnią się estetyką, na którą składa się kolor oraz ogólny kształt słuchawki. Przy wyborze warto jednak zwrócić uwagę na markę. Renomowani producenci zapewniają wyższą jakość wykonania oraz stosunkowo długi okres obowiązywania usług gwarancyjnych. Dzięki temu w razie problemów zawsze możesz uzyskać specjalistyczne wsparcie.

A może deszczownica?

Na przestrzeni ostatnich kilku lat deszczownice cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród klientów poszukujących wyposażenia prysznicowego. Ich popularność wynika z estetycznego designu oraz względów funkcjonalnych. Panel deszczownicy może być umieszczony na uchwycie albo ukryty pod tynkiem. Niezależnie od wybranego wariantu, zawsze prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko. Deszczownica stanowi świetne dopełnienie minimalistycznych wnętrz. Wprawdzie nie pozwala ona na precyzyjne kierowanie strumienia wody podobnie jak słuchawka, aczkolwiek po ustawieniu odpowiedniej temperatury i ciśnienia masz przynajmniej dwie wolne ręce. Wielu użytkowników uważa, że to przekłada się na wyższy komfort użytkowania.

Na który wariant postawić?

Wybór pomiędzy słuchawką a deszczownicą jest uzależniony od osobistych preferencji każdego użytkownika. Niemniej jednak czasem warto też zdecydować się na kompletny zestaw prysznicowy. Oznacza to, że otrzymujesz słuchawkę bądź deszczownicę w komplecie z baterią. Dzięki temu kupujesz wszystkie elementy wyposażenia prysznicowego za jednym zamachem i nie musisz martwić się, że coś nie będzie pasować do całej kompozycji. Tym bardziej, że rozwiązanie to jest często bardziej ekonomiczne, w porównaniu do kupowania odrębnie każdego elementu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium