Producenci

BMETERS


Bmeters to renomowany producent urządzeń pomiarowych, oferujących precyzję, niezawodność i innowacyjność. W naszej ofercie znajdziesz m.in. jego funkcjonalne wodomierze. Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki BMETERS.

BMETERS GMDM-I Wodomierz GMDM-I 1" MIA00F38SCEIV0 BMETERS GMDM-I Wodomierz GMDM-I 1" MIA00F38SCEIV0
Cena: 373,01 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BMETERS GMDM-I Wodomierz GMDM-I 2" R100/R50 MIA00F69SCHIV0 BMETERS GMDM-I Wodomierz GMDM-I 2" R100/R50 MIA00F69SCHIV0
Cena: 884,61 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BMETERS Wodomierz GMDM-I 1 1/2" AF DN40 zimna woda MIA00F59SCGIV0 BMETERS Wodomierz GMDM-I 1 1/2" AF DN40 zimna woda MIA00F59SCGIV0
Cena: 799,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BMETERS Wodomierz GMDM-I 1 1/4" DN32 woda zimna MIA00F48SCFIV0 BMETERS Wodomierz GMDM-I 1 1/4" DN32 woda zimna MIA00F48SCFIV0
Cena: 394,64 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

BMETERS – precyzja i niezawodność

Marka BMETERS jest synonimem jakości i innowacyjności. Ta wywodząca się z Włoch firma szybko zyskała międzynarodowe uznanie, oferując produkty, które łączą precyzyjną technologię z nowoczesnym designem. Jej asortyment obejmuje wodomierze, ciepłomierze oraz innowacyjne urządzenia pomiarowe, które znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i w przemyśle.

BMETERS wodomierze i ciepłomierze – sprawdzone rozwiązania dla Twojego domu

Produkowane przez markę BMETERS wodomierze wyróżniają się precyzyjnym pomiarem, długotrwałą niezawodnością oraz łatwością instalacji. Wszystkie wodomierze BMETERS są projektowane z myślą o maksymalnej efektywności, gwarantując dokładne pomiary zużycia wody. W ofercie marki dostępne są wodomierze jednostrumieniowe suchobieżne, wodomierze wielostrumieniowe BMETERS GMDM-I i wodomierze śrubowe.

Na uwagę zasługują również tworzone przez BMETERS ciepłomierze, które dostarczają szczegółowych danych na temat zużycia energii cieplnej. Dostępne są w wersjach kompaktowej HYDROCAL i rozłącznej HYDROSPLIT. Są wyjątkowo dokładne i niezawodne. Niezależnie od modelu, są również kompatybilne z systemem Hydrolink, który umożliwia zdalny odczyt danych.

Zalety urządzeń BMETERS

Urządzenia BMETERS można wykorzystać zarówno w instalacjach hydraulicznych, jak i w innych systemach pomiarowych. Klienci na całym świecie doceniają je przede wszystkim za:

  • niezawodność i precyzję,
  • doskonałą jakość wykonania,
  • łatwą instalację i obsługę.
  • świetny stosunek jakości do ceny.

Zakup produktów BMETERS to gwarancja satysfakcji i pewność dokładnych pomiarów. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami z kategorii urządzeń pomiarowych dostępnymi w naszej hurtowni instalacyjnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium