Producenci

FLAMCO


Renomowana holenderska marka Flamco jest jednym z najważniejszych graczy na rynku instalacyjnym. Firma od lat dostarcza niezawodne produkty, które gwarantują żywotność i bezpieczeństwo systemów grzewczych, chłodniczych i hydraulicznych. Nasza hurtownia instalacyjna oferuje szeroki wybór urządzeń tej firmy.

  • promocja

Flamco – pół wieku innowacji w systemach grzewczych i chłodniczych

Już od 1956 roku Flamco specjalizuje się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży zaawansowanych produktów wykorzystywanych w systemach ogrzewania, chłodzenia oraz dystrybucji wody pitnej. Dzięki innowacyjnemu podejściu firma wprowadziła liczne nowatorskie rozwiązania w zakresie akcesoriów dla centralnych systemów grzewczych.

Ten renomowany producent, oferuje komponenty najwyższej jakości do instalacji grzewczych, chłodniczych i solarnych. W ofercie znajdują się między innymi: naczynia przeponowe, automaty stabilizujące ciśnienie, urządzenia do uzupełniania i odgazowywania, a także zawory bezpieczeństwa, manometry, zestawy przyłączeniowe oraz dodatkowe elementy takie jak bufory, separatory powietrza i zanieczyszczeń, czy też innowacyjne stacje wymiennikowe o nazwie Logotermy.

Główna siedziba Flamco znajduje się w Holandii, ale ma zakłady produkcyjne także w Wielkiej Brytanii, Polsce i Niemczech, a jej produkty cieszą się uznaniem na rynkach globalnych.

Oferta Flamco w sklepie Superbateria.pl

Nasz sklep internetowy proponuje wiele produktów Flamco, w tym:

  • separator zanieczyszczeń Flamco Xstream Clean czy Flamco Clean Smart – innowacyjne urządzenia do usuwania zanieczyszczeń z instalacji,
  • odpowietrznik automatyczny do instalacji grzewczych i chłodzących – Flamco Flexvent, 
  • naczynie przeponowe Flamco Baseflex – produkt, który pełni ważną funkcję w utrzymaniu ciśnienia w systemach grzewczych i chłodniczych,
  • naczynie wzbiorcze Flamco do instalacji ciepłej wody użytkowej,
  • separator powietrza i zanieczyszczeń Flamco Vent Clean Smart – profesjonalne urządzenie wyprowadzające powietrze z instalacji.

Produkty Flamco to przemyślane, technologicznie zaawansowane i niezawodne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej czy przemysłowych.

Polecamy także pozostałe produkty z naszej oferty, m.in.: te zgromadzone w kategoriach – armatura grzewcza, pompy czy instalacje hydrauliczne. Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium