telefon  Infolinia: 732 220 138 (pon-pt 8:00-15:30)    mail: sklep@superbateria.pl

Producenci

SFA POLAND


SFA – pompy i rozdrabniacze

Marka SFA to producent pomp i urządzeń do zagospodarowania ścieków bytowych, brudnej wody i pomp do kondensatu z nowoczesnych kotłów kondensacyjnych. Firma produkuje kompaktowe urządzenia do zastosowania w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Przepompownie i pompy SFA znajdują zastosowanie także w budynkach komercyjnych i publicznych. Ciche, solidne i kompaktowe urządzenia SFA to doskonałe narzędzia do swobodnej aranżacji wnętrz w modernizowanych mieszkaniach i budynkach. Co więcej, rozdrabniacze i pompy SFA dają też więcej swobody podczas projektowania instalacji hydraulicznych w nowych budynkach. Dzięki urządzeniom SFA można niemal dowolnie lokalizować toalety, łazienki i kuchnie w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

Pompa i neutralizator kondensatu

Współczesne instalacje grzewcze i produkujące ciepłą wodę użytkową korzystają z nowoczesnych niskotemperaturowych kotłów kondensacyjnych. Te wydajne urządzenia grzewcze wyposażone w efektywny system odzysku energii ze spalin, generują spore ilości kondensatu, który trzeba na bieżąco odprowadzać. Proces ten można automatyzować poprzez zastosowanie niewielkiej, cichej pompy SFA przeznaczonej właśnie do odprowadzania kwaśnego kondensatu. Urządzenia do kondensatu – Sanicondens, są zintegrowana ze zbiornikiem na ścieki kwaśne, który trzeba co jakiś czas opróżniać. Niektóre pompy SFA z serii Sanicondens, w tym modele Mini i Plus mogą być dodatkowo wyposażone w neutralizator kondensatu – SFA Sanineutral. W ten sposób można zneutralizować kwaśny odczyn kondensatu przed odprowadzeniem go do kanalizacji, oczyszczalni ścieków czy szamba i być bardziej eco.

Pompy odprowadzające brudną wodę i rozdrabniacze do toalet

Warto wiedzieć, że firma SFA od lat 50-tych XX wieku produkuje coraz popularniejsze u nas rozdrabniacze do toalet. Dzięki tym urządzeniom zmieniły się zasady aranżacji przestrzeni w budynkach, ponieważ rozdrabniacze do toalet dają możliwość instalacji ustępu praktycznie w dowolnym miejscu. Urządzenia dostępne są w różnych wersjach. Podstawowe pompy SFA z rozdrabniaczem dają możliwość obsługi tylko toalety, bardziej zaawansowane swobodnie poradzą sobie z toaletą i umywalką, największe mogą obsłużyć także prysznic i bidet. To doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujesz dodatkowej łazienki, a w pomieszczeniu do zaadaptowania brakuje instalacji. Oprócz pomp z rozdrabniaczami dostępne są także zwykłe pompy do odprowadzania brudnej wody z umywalek, zlewów, zmywarek i pralek. Sprzęt SFA daje pełen komfort korzystania z sanitariatów i praktycznie kompletną swobodę w kwestii organizacji dostępnej przestrzeni. Warto dodać, że pompy SFA są także stosowane na jachtach i okrętach.

SFA Saniaccess 2 Pompa rozdrabniająca SFA Saniaccess 2 Pompa rozdrabniająca
Cena: 1 665,00 zł
szt.
zobacz więcej
SFA Saniaccess 3 Pompa rozdrabniająca SFA Saniaccess 3 Pompa rozdrabniająca
Cena: 1 920,00 zł
szt.
zobacz więcej
SFA SANIFLOOR3 Pompa  HIFLOOR3 SFA SANIFLOOR3 Pompa HIFLOOR3
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
SFA POLAND Sanifloor1 Pompa  HIFLOOR1 SFA POLAND Sanifloor1 Pompa HIFLOOR1
Cena: 2 439,00 zł
zobacz więcej
SFA Saniaccess 1 Pompa rozdrabniająca SFA Saniaccess 1 Pompa rozdrabniająca
Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium