ZADZWOŃ
tel. 693 856 497
PN-PT 8:30-16:00

Rozglądasz się za baterią wannową? Bez termostatu ani rusz!
Rozglądasz się za baterią wannową? Bez termostatu ani rusz!

Baterie wyposażone w termostat nie są niczym nowym w sklepach z armaturą łazienkową. Klienci mieli już sporo czasu, aby oswoić się z tym rozwiązaniem, ponieważ trend utrzymuje się od wielu lat i nic nie wskazuje, że miałby wkrótce przeminąć? Termostat zawdzięcza swoją popularność funkcjom, które okazują się bardzo użyteczne właściwie dla każdego użytkownika. Mowa tutaj przede wszystkim o precyzyjnym i niezawodnym mechanizmie odpowiadającym za mieszanie wody. Nie sposób nie wspomnieć również o walorach ekonomicznych, które sprawią, że odbieranie rachunków za wodę przestanie spędzać Ci sen z powiek. Innymi słowy bateria wannowa z termostatem stanowi niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Bez niego trudno wyobrazić sobie nowoczesną łazienkę. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

Jak działa bateria z termostatem?

Moduł termostatyczny osadzony wewnątrz baterii odpowiada za mieszanie zimnej i ciepłej wody. Jego największą zaletą jest hamowanie skutków skoków ciśnienia występujących w obiegu. Możesz ustawić temperaturę na dowolnym poziomie i masz pewność, że czynniki zewnętrzne nie spowodują nieoczekiwanych odstępstw od ustalonej normy. Bateria wannowa z termostatem umożliwia kalibrację z dokładnością do 1°C. Temperatura ulegnie zmianie dopiero, gdy będziesz tego chcieć i zmodyfikujesz ustawienie.

Dlaczego to najlepszy wybór do wanny?

Z pewnością nie są Ci obce sytuacje, w których odkręcony kran w kuchni sprawia, że nagle temperatura strumienia w wannie bądź pod prysznicem rośnie lub drastycznie spada. Taka sytuacja może odebrać całą przyjemność czerpaną z kąpieli. Bateria wannowa z termostatem nie dopuszcza do takich wypadków i utrzymuje ciepło na stabilnym poziomie, niezależnie od czynników zewnętrznych.

Jakie korzyści czerpie użytkownik?

Podstawowy atut baterii wannowej z termostatem stanowi utrzymywanie temperatury na stabilnym poziomie. Lista zalet opisywanego rozwiązania jest jednak nieco dłuższa. Warto wspomnieć również o możliwości zaoszczędzenia znacznej ilości wody. W zależności od wybranego modelu, można ograniczyć zużycie nawet o 50%. W ten sposób płacisz mniej za rachunki, a ponadto dbasz o środowisko naturalne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium