GRUNDFOS MAGNA1 40-60 F 220 PN10 Pompa obiegowa do c.o. 99221292

GRUNDFOS MAGNA1 40-60 F 220 PN10 Pompa obiegowa do c.o. 99221292
Dostępność: Pośpiesz się. Została ostatnia sztuka!
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 070,53 zł 3070.53
Dostępność: Pośpiesz się. Została ostatnia sztuka!
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

GRUNDFOS MAGNA1 40-60 F 220 PN10 Pompa obiegowa do c.o. 99221292

 MAGNA1 to doskonałe rozwiązanie dla zadań, które nie wymagają wysoce zaawansowanej inteligentnej komunikacji i sterowania, ale nadal wymagają wysokiej wydajności. To prosta i niezawodna pompa obiegowa, która zapewnia efektywny przepływ wody w szerokim zakresie zastosowań.

Jedną z cech wyróżniających MAGNA1 jest to, że pompa posiada wyjście przekaźnikowe awarii oraz wejście cyfrowe start/stop, co umożliwia integrację z prostymi systemami zarządzania budynkiem. Dzięki temu, można łatwo i bezproblemowo kontrolować przepływ wody w instalacjach ogrzewania, chłodzenia i domowej instalacji ciepłej wody użytkowej.

Pompa MAGNA1 to bezdławnicowa pompa obiegowa z mokrym wirnikiem silnika, uszczelniona tylko dwoma uszczelkami spoczynkowymi. Pompa i silnik stanowią optymalnie dopasowaną jednostkę, co gwarantuje wysoką sprawność i wydajność. Łożyska pompy są smarowane tłoczoną cieczą, co zapewnia nie tylko lepsze osiągi, ale także dłuższą żywotność pompy.

Co więcej, MAGNA1 jest praktycznie bezobsługowa i charakteryzuje się bardzo niskimi całkowitymi kosztami użytkowania. Pompa została zaprojektowana tak, aby była trwała i niezawodna, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji w dłuższej perspektywie czasowej.

Zastosowania:

  • Instalacje grzewcze
  • Pompa główna
  • Układ mieszania
  • Powierzchnie grzewcze
  • Powierzchnie chłodzące

Pompa obiegowa MAGNA1 jest zaprojektowana do obiegu cieczy w instalacjach grzewczych o zmiennym przepływie, gdzie wymagane jest optymalne ustawienie punktu pracy w celu zmniejszenia kosztów energii. Pompy są również odpowiednie do domowych instalacji grzewczych.
Aby zapewnić poprawną pracę, ważne jest by dobrany zakres pracy instalacji mieścił się w zakresie pracy pompy.

Korzyści

  • Prosty dobór
  • Łatwy montaż
  • Niskie zużycie energii (wszystkie pompy MAGNA1 spełniają wymagania EuP)
  • Dziewięć trybów pracy pompy (trzy charakterystyki proporcjonalno-ciśnieniowe i trzy charakterystyki stałociśnieniowe oraz trzy charakterystyki stałe)
  • Niski poziom hałasu.
  • Długi okres eksploatacji.

 

Dane techniczne 

  • typ pompy - pompa obiegowa
  • wysokość podnoszenia - 8 m
  • waga netto - 9,57 kg
  • materiał - żeliwo szare
  • stopień ochrony - X4D
  • przyłącze -  DN 40
  • długość montażowa - 220 mm
  • kołnierz standardowy - DIN

Dane techniczne

Seria MAGNA 1
Wysokość podnoszenia 6 metrów
Długość montażowa 220
Przyłącza DN40
Rodzaj przyłącza kołnierzowe
Przeznaczenie Ogrzewanie; klimatyzacja; chłodnictwo
Materiał Żeliwo
Stopień Ochrony X4D

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Submit
Produkt dnia
VALVEX Conne Bateria prysznicowa ścienna jednouchwytowa 2448920
VALVEX Conne Bateria prysznicowa ścienna jednouchwytowa 2448920

95,00 zł

Cena regularna: 190,00 zł

Najniższa cena: 105,00 zł
szt.
ALTERNA Iris 1 Bateria kuchenna stojąca jednouchwytowa ALTN-194569
ALTERNA Iris 1 Bateria kuchenna stojąca jednouchwytowa ALTN-194569

114,99 zł

Cena regularna: 299,94 zł

Najniższa cena: 170,00 zł
szt.
Szczotka do WC ze szkła i mosiądzu ALTN-913523
Szczotka do WC ze szkła i mosiądzu ALTN-913523

34,99 zł

Cena regularna: 95,11 zł

Najniższa cena: 43,98 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium