GRUNDFOS Unilift KP 150 AV1 Pompa zatapialna do wody brudnej długość kabla 10 m 011H1900

GRUNDFOS Unilift KP 150 AV1 Pompa zatapialna do wody brudnej długość kabla 10 m 011H1900
Dostępność: brak towaru
Cena: 1 289,70 zł 1289.70
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dostępność: brak towaru
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: GRUNDFOS
Kod produktu: 011H1900

Opis

GRUNDFOS UNILIFT KP 150 AV1  Pompa zatapialna do wody brudnej 011H1900

Pompy zatapialne są uniwersalnymi urządzeniami do niemal każdego zadania związanego z przepompowaniem wody. Radzą sobie świetnie nawet z zanieczyszczonymi cieczami. Pionowy łącznik poziomu pompy KP 150 wyłączy się automatycznie po opróżnieniu danego zbiornika z wody.

Najwyższa trwałość

Marka Grundfos stawia na trwałość i niezawodność swoich urządzeń. Materiały odpowiedniej jakości i sprawdzone procesy technologiczne pozwalają stworzyć bezawaryjne urządzenie działające w bardzo trudnych warunkach. Pompa Grundfos poradzi sobie nawet z najbardziej zanieczyszczoną wodą bez szkody dla poszczególnych elementów instalacji. Jednocześnie jest lekka i poręczna, dzięki czemu bez problemu można ją przenosić i korzystać z niej tam, gdzie tego wymaga sytuacja. Poradzi sobie bez problemu z przepompowaniem wody deszczowej, powierzchniowej oraz gruntowej zarówno ze zbiorników otwartych, jak i podziemnych. Sprawdzi się przy osuszaniu zalanych pomieszczeń, np. piwnicy.

Domowe zastosowania

Grundfos KP 150 znajdzie mnóstwo zastosowań w każdym gospodarstwie domowym. Oprócz wspomnianego już osuszania zalanych wodą i podtopionych pomieszczeń może przydać się również w ogrodnictwie. Jeśli rynny podłączone są do zbiornika retencyjnego, zebraną wodę można wykorzystać do podlewania ogródka. W tym celu można zamontować w takim miejscu pompę Unilift KP 150, a w razie potrzeby podłączyć ją do zasilania i podlać rośliny. Użyte w silniku nietoksyczne płyny i smary z pewnością nie zaszkodzą roślinom, a takie rozwiązanie ułatwi ponowne użycie zebranej wody opadowej. Pompa KP 150 jest przydatna także u posiadaczy oczek wodnych lub innych, niewielkich zbiorników wodnych. Z pomocą pompy bez problemu można wypompować z nich wodę, aby wyczyścić swój stawek.

Grundfos KP 150 a1

Pompy głębinowe słyną z niezawodności, nawet przy przepompowywaniu tak zanieczyszczonych cieczy jak ścieki z jednego szamba do innego. Tym bardziej poradzą sobie ze zwykłą wodą opadową i gruntową, nawet zabrudzoną ziemią i niewielkimi gałązkami lub liśćmi. Długa żywotność urządzenia wynika z pomysłowych rozwiązań technologicznych, które pozwalają pompować spore zanieczyszczenia bez uszczerbku na podzespołach urządzenia. Dlatego też pompa Grundfos KP 150 jest z pewnością ciekawą propozycją i warto jej się przyjrzeć.

 
Pompa zatapialna do odwadniania do montażu zarówno tymczasowego jak i stałego , jako wolnostojące. Nadaje się pompowania wody drenażowej jak i deszczowej ze zbiorników nadziemnych jak i podziemnych

Pionowa, jednostopniowa pompa zatapialna ze stali nierdzewnej z pionowym króćcem tłocznym, z silnikiem 1-fazowym z klasą izolacji F i wbudowanym zabezpieczeniem termicznym.

Pompa posiada kosz wlotowy oraz uchwyt do przenoszenia i jest dostarczana z 10 m kablem zasilającym i pionowym łącznikiem poziomu do automatycznego Zał/Wył.

Półotwarty wirnik z przelotem swobodnym 10 mm umożliwia pompowanie wody gruntowej, powierzchniowej i deszczowej.

Podwójny system uszczelnień z dwoma pierścieniami samouszczelniającymi, wypełnienie smarem stałym.

Pompa posiada zewnętrzną obudowę zapewniającą ciągłe chłodzenie silnika tłoczoną cieczą. Łożyska bezobsługowe, smarowane tłoczoną cieczą

Silnik wypełniony nietoksycznym płynem silnikowym.

Wersja z pionowym łącznikiem poziomu. 

W tej wersji nie można zmieniać zakresu między załączeniem a wyłączeniem.

Niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa domowego

Pompa zanurzeniowa swoją uniwersalność zawdzięcza dzięki wielu możliwościom wykorzystania. Od osuszania zalanych pomieszczeń oraz garaży, przez podlewanie ogródka i czyszczenie oczka wodnego, aż do przepompowywania wody gruntowej czy opadowej z różnego typu zbiorników. Odporna konstrukcja i trwałe rozwiązania technologiczne zapewniają długą żywotność urządzenia oraz trwałość podczas nawet najintensywniejszej eksploatacji. Pompa Unilift KP 150 poradzi sobie w każdych warunkach i nigdy nie zawiedzie.

TECHNICZNE
Maximum flow 2.36 l/s
Maks. przepływ 2.36 l/s
Max Wysokość podnoszenia 3.5 m
Max. wielkość części stałych 10 mm
Model A

 

MATERIAŁY
Korpus pompy Stal nierdzewna
  DIN W.-Nr. 1.4301
  AISI 304
Wirnik Stal nierdzewna
  DIN W.-Nr. 1.4031
  AISI 304

 

INSTALACJA
Wylot pompy Rp 1 1/4
Max. głębokość montażu 7 m

 

CIECZ
Czynnik tloczony każda ciecz Newtonowsk'a
Zakres temperatury cieczy 0 .. 50 °C
Gęstość 998.2 kg/m?

 

DANE ELEKTRYCZNE
Moc wejściowa P1 300 W
Częstotliwość podstawowa 50 Hz
Napięcie nominalne 1 x 220-230 V
Prąd znamionowy 1.3 A
Wielkość kondensatora - praca 8 µF/400 V
Rodzaj ochrony (IEC 34-5) IP68
Klasa izolacji (IEC 85) F
Zabezpieczenie silnika STYK
Zabezpieczenie termiczne wewn.
Długość kabla 10 m
Rodzaj wtyczki kabla SCHUKO

Dane techniczne

Długość kabla 10 m
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium